SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BBAU s.r.o.

  • IČO51085097
  • DIČ2120612505
  • IČ DPHSK2120612505
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti, 113 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 14.02 mil. € Zisk 576k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
14.02mil. €
↗ +35.4% YoY
EBITDA · 2024
1.17mil. €
Čistý zisk · 2024
576k €
Aktíva spolu
11.1mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
113
Σ 65.64 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 15M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 14.02 mil. € 1.17 mil. € 576k € 11.1 mil. € RUZ závierka
2023 10.36 mil. € 596k € 231k € 6.05 mil. € RUZ závierka
2022 9.62 mil. € 355k € 185k € 5.2 mil. € RUZ závierka
2021 4.15 mil. € 144k € 93k € 2.63 mil. € RUZ závierka
2020 2.85 mil. € 89k € 65k € 1.54 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby14.02 M €10.36 M €9.62 M €4.15 M €2.85 M €327 tis. €
EBITDA1.17 M €596 tis. €355 tis. €144 tis. €89 tis. €24 tis. €
EBITDA marža8.3 %5.7 %3.7 %3.5 %3.1 %7.5 %
Čistý zisk576 tis. €231 tis. €185 tis. €93 tis. €65 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu11.10 M €6.05 M €5.20 M €2.63 M €1.54 M €678 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vojtech Szamaránszký
Od 2023-04-14
VS
Konateľ
Vojtech Szamaránszký
Od 2023-03-03
TS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tímea Szamaránszká
Od 2022-05-18
Do 2023-04-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tímea Szamaránszká Konateľ 2017-09-06 2023-04-13
Tímea Szamaránszká Konateľ 2017-09-06 2023-03-03
Tímea Szamaránszká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-06 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vojtech Szamaránszký
od 2023-08-01
Tímea Szamaránszká
od 2020-04-16 · do 2023-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BBAU s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 5296/2A
Vznik
2017-09-06 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51085097RPO
DIČ
2120612505FS
IČ DPH
SK2120612505 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0311000000002948164033FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
113 zmlúv 65.64 mil. € celková hodnota 2026-05-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-12-18 Ministerstvo vnútra SR Zmluva o dielo č. SVO-RVO1-2024/000251-020 „Trnava, KR PZ, Kollárova 31, rekonštrukcia objektu“ 4.2 mil. €
2026-03-11 Obec Dunajská Lužná Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 032-25-04-1 zo dňa 13.03.2025 3.32 mil. €
2025-03-13 Obec Dunajská Lužná Zmluva o dielo 3.07 mil. €
2026-04-17 Obec Orechová Potôň Zmluva o dielo ČOV Orechová Potôň, Orechová Potôň verejná kanalizácia 3.03 mil. €
2025-06-11 Ministerstvo vnútra SR Zmluva o dielo č. SVO-RVO1-2025/000509-022 „Bratislava, HS Hálkova, rekonštrukcia objektu“ 2.98 mil. €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BBAU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51085097/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51085097/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51085097",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →