SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 GAS - MOUNT, spol. s r.o.

  • IČO31431089
  • DIČ2020367008
  • IČ DPHSK2020367008
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1993, so sídlom v Kostolné Kračany, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.29mil. €
↗ +27.5% YoY
EBITDA · 2024
111k €
Čistý zisk · 2024
17k €
Aktíva spolu
697k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 2.69 mil. €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
1993
· 33 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 534 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 468k 936k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.29 mil. € 111k € 17k € 697k € RUZ závierka
2023 1.01 mil. € 64k € 17k € 743k € RUZ závierka
2022 952k € 67k € 24k € 422k € RUZ závierka
2021 698k € 62k € 14k € 303k € RUZ závierka
2020 451k € 32k € 4 478 € 121k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.29 M €1.01 M €952 tis. €698 tis. €451 tis. €391 tis. €
EBITDA111 tis. €64 tis. €67 tis. €62 tis. €32 tis. €30 tis. €
EBITDA marža8.6 %6.4 %7 %8.9 %7.1 %7.8 %
Čistý zisk17 tis. €17 tis. €24 tis. €14 tis. €4 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu697 tis. €743 tis. €422 tis. €303 tis. €121 tis. €233 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

VS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vojtech Szamaránszký
Od 2021-01-20
VS
Konateľ
Vojtech Szamaránszký
Od 2021-01-12
TH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tibor Hodossy
Od 2018-11-06
Do 2021-01-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Tibor Hodossy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-12-18 2018-11-05
Juraj Vígh Konateľ 2007-02-20 2007-01-02
Juraj Vígh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-20 2007-02-19
Tibor Hodossy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-09-20 2008-12-17
Ing. Ľudovít Csonga Konateľ 1995-11-09 2000-09-19
Ing. Ľudovít Csonga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-11-09 2000-09-19
Juraj Vígh Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1995-11-09 2000-09-19
Juraj Vígh Konateľ 1995-11-09 2007-02-19
Tibor Hodossy Konateľ 1995-11-09 2008-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vojtech Szamaránszký
od 2021-04-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GAS - MOUNT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
58
Vznik
1993-03-11 · 33 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31431089RPO
DIČ
2020367008FS
IČ DPH
SK2020367008 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kostolné Kračany
Krajina
SK
IBAN
SK2875000000004003227081FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 2.69 mil. € celková hodnota 2024-11-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-04-19 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Zmluva o dielo 2.44 mil. €
2024-10-08 Obec Veľké Blahovo Zmluva o dielo 238k €
2024-05-20 Obec Zlaté Klasy uznanie dlhu 3 576 €
2024-05-06 Obec Vrakúň Zmluva o budúcej kúpnej zmluve č. 01/2024 1 €
2024-11-15 Obec Veľké Blahovo Dodatok č. 1 k zmluve o dielo 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GAS - MOUNT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31431089/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31431089/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31431089",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →