🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Raková · SK

Energo Industry s.r.o.

IČO50879839DIČ2120519742IČ DPHSK2120519742NACE2790 · Výroba ost.elektr.zar.EST.2017 · 9r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · C · 57/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaC · 57/100
C
57/100
Stredná bonita · štandardný monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.28mil. €
↗ +22.3% YoY
EBITDA · 2025
46k €
Čistý zisk · 2025
30k €
Aktíva spolu
280k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 57/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
57 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Energo Industry s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 503k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.28 mil. € 46k € 30k € 280k € RUZ závierka
2024 1.05 mil. € 18k € 6 621 € 197k € RUZ závierka
2023 1.38 mil. € 19k € 7 737 € 180k € RUZ závierka
2022 984k € 19k € 15k € 185k € RUZ závierka
2021 662k € 9 586 € 8 969 € 153k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.28 M €1.05 M €1.38 M €984 tis. €662 tis. €542 tis. €
EBITDA46 tis. €18 tis. €19 tis. €19 tis. €10 tis. €11 tis. €
EBITDA marža3.6 %1.7 %1.4 %1.9 %1.4 %2.1 %
Čistý zisk30 tis. €7 tis. €8 tis. €15 tis. €9 tis. €9 tis. €
Aktíva spolu280 tis. €197 tis. €180 tis. €185 tis. €153 tis. €89 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kovalíček
Od 2022-09-29
PK
Konateľ
Pavol Kovalíček
Od 2017-05-20
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kovalíček
Od 2017-05-20
Do 2022-09-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Energo Industry s.r.o.RPO
Sídlo
Raková 1466
Vznik
2017-05-20 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50879839RPO
DIČ
2120519742FS
IČ DPH
SK2120519742 · aktívneFS
NACE
2790 · Výroba ost.elektr.zar.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Raková
Krajina
SK
IBAN
SK7583300000002301237801FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50879839/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50879839/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50879839",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.