SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 ORAVEX SLOVAKIA s.r.o.

  • IČO36788350
  • DIČ2022395694
  • IČ DPHSK2022395694
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Dežerice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 69/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
359k €
↗ +23.7% YoY
EBITDA · 2025
55k €
Čistý zisk · 2025
3 168 €
Aktíva spolu
483k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
8
Σ 213k €
Kredit
C· 69/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 295 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
C
69 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 195k 390k 591k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 359k € 55k € 3 168 € 483k € RUZ závierka
2024 290k € -29k € -87k € 448k € RUZ závierka
2023 460k € 86k € 21k € 485k € RUZ závierka
2022 425k € -59k € -106k € 461k € RUZ závierka
2021 538k € -87k € -117k € 345k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby359 tis. €290 tis. €460 tis. €425 tis. €538 tis. €484 tis. €
EBITDA55 tis. €-29 tis. €86 tis. €-59 tis. €-87 tis. €67 tis. €
EBITDA marža15.3 %-10 %18.7 %-13.8 %-16.1 %13.8 %
Čistý zisk3 tis. €-87 tis. €21 tis. €-106 tis. €-117 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu483 tis. €448 tis. €485 tis. €461 tis. €345 tis. €480 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Kovalíček
Od 2023-03-22
PK
Konateľ
Pavol Kovaliček
Od 2007-06-08
PK
Konateľ
Pavol Kovalíček
Od 2007-06-08
Do 2017-06-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Kovalíček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-06-08 2023-03-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Kovaliček
od 2023-02-15
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ORAVEX SLOVAKIA s.r.o.RPO
Sídlo
189
Vznik
2007-06-08 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36788350RPO
DIČ
2022395694FS
IČ DPH
SK2022395694 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dežerice
Krajina
SK
IBAN
SK8509000000000263380148FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 213k € celková hodnota 2025-08-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-22 Obec Čavoj ZMLUVA O DIELO Č. 01/2023 123k €
2023-06-30 Obec Čavoj Zmluva o dielo č. 3/2023 30k €
2023-11-09 Obec Čavoj Zmluva o pôžičke 20k €
2025-08-08 Obec Čavoj Zmluva o dielo č. 4/2025 14k €
2025-08-08 Obec Čavoj Zmluva o dielo č. 4/2025 - „Rekonštrukcia a modernizácia miestneho parku v obci Čavoj“ 14k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ORAVEX SLOVAKIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36788350/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36788350/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36788350",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →