SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 PAX - Košice s.r.o.
- IČO50681869
- DIČ2120448814
- IČ DPHSK2120448814
- NACE9630
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Košice - mestská časť Juh, SK. Pôsobí v odvetví 9630, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
446k €
↗ +0.8% YoY
EBITDA · 2025
185k €
Čistý zisk · 2025
128k €
Aktíva spolu
472k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 6 986 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 446k € | 185k € | 128k € | 472k € | RUZ závierka |
| 2024 | 443k € | 108k € | 64k € | 393k € | RUZ závierka |
| 2023 | 343k € | 85k € | 43k € | 363k € | RUZ závierka |
| 2022 | 305k € | 96k € | 50k € | 474k € | RUZ závierka |
| 2021 | 366k € | 162k € | 102k € | 441k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 446 tis. € | 443 tis. € | 343 tis. € | 305 tis. € | 366 tis. € | 292 tis. € |
| EBITDA | 185 tis. € | 108 tis. € | 85 tis. € | 96 tis. € | 162 tis. € | 101 tis. € |
| EBITDA marža | 41.4 % | 24.3 % | 24.6 % | 31.5 % | 44.3 % | 34.5 % |
| Čistý zisk | 128 tis. € | 64 tis. € | 43 tis. € | 50 tis. € | 102 tis. € | 56 tis. € |
| Aktíva spolu | 472 tis. € | 393 tis. € | 363 tis. € | 474 tis. € | 441 tis. € | 381 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Bezák
MB
Konateľ
Marián Bezák
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Bezák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marta Bezáková | Konateľ | 2017-02-07 | 2018-10-31 |
| Marta Bezáková | Konateľ | 2017-02-07 | 2018-09-24 |
| Marta Bezáková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-07 | 2018-10-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PAX - Košice s.r.o.RPO
Sídlo
Rastislavova 83/A
Vznik
2017-02-07 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50681869RPO
DIČ
2120448814FS
IČ DPH
SK2120448814 · aktívneFS
NACE
9630
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Juh
Krajina
SK
IBAN
SK9611110000001418419006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-12 | Lekárska fakulta UPJŠ v Košiciach | Zmluva o poskytovaní služieb | 6 986 € |
| 2026-01-07 | Správa mestskej zelene v Košiciach | Rámcová dohoda – sociálne pohreby | 0 € |
| 2024-12-20 | Správa mestskej zelene v Košiciach | Rámcová dohoda – pohrebné služby | 0 € |
| 2023-12-18 | Správa mestskej zelene v Košiciach | Rámcová dohoda – pohrebné služby | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PAX - Košice s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50681869/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50681869/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50681869", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →