SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rekviem s.r.o.
- IČO45526087
- DIČ2023024718
- IČ DPHSK2023024718
- NACE9630
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 9630.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
250k €
Zisk 124k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
250k €
↘ -14.5% YoY
EBITDA · 2025
172k €
Čistý zisk · 2025
124k €
Aktíva spolu
675k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 250k € | 172k € | 124k € | 675k € | RUZ závierka |
| 2024 | 292k € | 212k € | 158k € | 651k € | RUZ závierka |
| 2023 | 228k € | 124k € | 90k € | 654k € | RUZ závierka |
| 2022 | 259k € | 193k € | 145k € | 632k € | RUZ závierka |
| 2021 | 296k € | 229k € | 172k € | 648k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 250 tis. € | 292 tis. € | 228 tis. € | 259 tis. € | 296 tis. € | 224 tis. € |
| EBITDA | 172 tis. € | 212 tis. € | 124 tis. € | 193 tis. € | 229 tis. € | 146 tis. € |
| EBITDA marža | 69 % | 72.6 % | 54.3 % | 74.6 % | 77.4 % | 65.1 % |
| Čistý zisk | 124 tis. € | 158 tis. € | 90 tis. € | 145 tis. € | 172 tis. € | 107 tis. € |
| Aktíva spolu | 675 tis. € | 651 tis. € | 654 tis. € | 632 tis. € | 648 tis. € | 625 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Kačmáry
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Bezák
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Karol Kačmáry
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Gabriel Kačmáry | Konateľ | 2010-05-05 | — |
| Marián Bezák | Konateľ | 2010-05-05 | — |
| Mgr. Karol Kačmáry | Konateľ | 2010-05-05 | — |
| Gabriel Kačmáry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-05 | 2022-06-28 |
| Marián Bezák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-05 | 2022-06-28 |
| Mgr. Karol Kačmáry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-05 | 2022-06-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Rekviem s.r.o.RPO
Sídlo
Rastislavova 83/A/2259
Vznik
2010-05-05 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45526087RPO
DIČ
2023024718FS
IČ DPH
SK2023024718 · aktívneFS
NACE
9630
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000001090607002FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rekviem s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45526087/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45526087/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45526087", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →