🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Sídlisko KVP · SK

Balogh Company s. r. o.

IČO50193422DIČ2120234677IČ DPHSK2120234677NACE1091 · Výroba krmív hosp.zvier.EST.2016 · 10r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · B · 75/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky · 376 firiem zdieľa adresu
BonitaB · 75/100
B
75/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
51k €
↘ -80.0% YoY
EBITDA · 2024
26k €
Čistý zisk · 2024
16k €
Aktíva spolu
260k €
Zamestnanci
0
Kredit
B· 75/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 919 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 376 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
75 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 80
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Balogh Company s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 486k 972k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 51k € 26k € 16k € 260k € RUZ závierka
2023 256k € 9 474 € 24 € 278k € RUZ závierka
2022 1.33 mil. € 104k € 8 793 € 462k € RUZ závierka
2021 1.34 mil. € 80k € 3 732 € 401k € RUZ závierka
2020 612k € 85k € 3 146 € 492k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby51 tis. €256 tis. €1.33 M €1.34 M €612 tis. €39 tis. €
EBITDA26 tis. €9 tis. €104 tis. €80 tis. €85 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža50.5 %3.7 %7.8 %6 %13.9 %-9.2 %
Čistý zisk16 tis. €24 €9 tis. €4 tis. €3 tis. €-14 tis. €
Aktíva spolu260 tis. €278 tis. €462 tis. €401 tis. €492 tis. €163 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-03-23 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 987 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Julianna Balogh
Od 2025-12-10
JB
Konateľ
Julianna Balogh
Od 2025-12-01
AR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adil Rustamov
Od 2024-08-24
Do 2025-12-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Adil Rustamov Konateľ 2024-07-15 2025-12-09
Adil Rustamov Konateľ 2024-07-15 2025-12-10
Zholtani Mykola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-09-14 2024-08-23
Ladislav Hadvab Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-13 2024-08-23
Lászlo Petruny Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-13 2024-08-23
Zholtani Mykola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-13 2022-09-13
Zholtani Mykola Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-01-29 2022-08-12
Ladislav Hadvab Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-07-31 2022-08-12
Ladislav Hadvab Konateľ 2019-07-22 2024-07-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Balogh Company s. r. o.RPO
Sídlo
Trieda KVP 1
Vznik
2016-03-10 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50193422RPO
DIČ
2120234677FS
IČ DPH
SK2120234677 · aktívneFS
NACE
1091 · Výroba krmív hosp.zvier.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Sídlisko KVP
Krajina
SK
IBAN
SK3909000000005112320669FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50193422/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50193422/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50193422",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.