🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava-Ružinov · SK
BA - Corp s. r. o.
IČO36655490DIČ2022229550NACE9311 · Prevádzka šport.zar.EST.2006 · 20r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 28/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 242 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 28/100
E
28/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2019
1.49mil. €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2019
46k €
Čistý zisk · 2019
30k €
Aktíva spolu
1.19mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 28/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
402k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
242 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
28 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BA - Corp s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1.49 mil. € | 46k € | 30k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 1.28 mil. € | 2 299 € | -16k € | 1.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2017 | 1.09 mil. € | -25k € | -34k € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2016 | 1.36 mil. € | 2 128 € | -7 160 € | 768k € | RUZ závierka |
| 2015 | 1.42 mil. € | -4 863 € | -24k € | 815k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.49 M € | 1.28 M € | 1.09 M € | 1.36 M € | 1.42 M € | 930 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 2 tis. € | -25 tis. € | 2 tis. € | -5 tis. € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 3.1 % | 0.2 % | -2.3 % | 0.2 % | -0.3 % | 0.1 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | -16 tis. € | -34 tis. € | -7 tis. € | -24 tis. € | -24 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.19 M € | 1.15 M € | 1.08 M € | 768 tis. € | 815 tis. € | 440 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Julianna Balogh
JB
Konateľ
Julianna Balogh
JB
Konateľ
Juraj Boldiš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Juraj Boldiš | Konateľ | 2006-07-20 | 2020-05-29 |
| Juraj Boldiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-20 | 2020-10-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
BA - Corp s. r. o.RPO
Sídlo
Klincová 37
Vznik
2006-07-20 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36655490RPO
DIČ
2022229550FS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Ružinov
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36655490/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36655490/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36655490", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.