SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FELIX CULPA s. r. o.
- IČO48306177
- DIČ2120139714
- IČ DPHSK2120139714
- NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2015, so sídlom v Bratislava - mestská časť Rača, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
478k €
↘ -10.6% YoY
EBITDA · 2024
18k €
Čistý zisk · 2024
8 199 €
Aktíva spolu
309k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 1 319 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2015
· 11 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
88
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 478k € | 18k € | 8 199 € | 309k € | RUZ závierka |
| 2023 | 534k € | 16k € | 385 € | 277k € | RUZ závierka |
| 2022 | 333k € | -26k € | -29k € | 301k € | RUZ závierka |
| 2021 | 302k € | 22k € | 19k € | 262k € | RUZ závierka |
| 2020 | 249k € | 26k € | 15k € | 207k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 478 tis. € | 534 tis. € | 333 tis. € | 302 tis. € | 249 tis. € | 275 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 16 tis. € | -26 tis. € | 22 tis. € | 26 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | 3.8 % | 3 % | -7.8 % | 7.3 % | 10.3 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 385 € | -29 tis. € | 19 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 309 tis. € | 277 tis. € | 301 tis. € | 262 tis. € | 207 tis. € | 193 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marek Gehry
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Slovinec
IM
Konateľ
Ing. Marek Gehry
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Marek Gehry | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-06-20 | 2021-03-02 |
| Ing. Marek Gehy | Konateľ | 2018-07-20 | 2018-08-17 |
| Juraj Saktor | Konateľ | 2017-04-19 | 2018-07-20 |
| Juraj Saktor | Konateľ | 2017-04-19 | 2018-07-27 |
| Pavel Ivan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-08-31 | 2017-05-11 |
| Pavel Ivan | Konateľ | 2016-07-08 | 2017-04-19 |
| Pavel Ivan | Konateľ | 2016-07-08 | 2017-05-11 |
| Matej Albert | Konateľ | 2015-09-22 | 2016-07-08 |
| Matej Albert | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-09-22 | 2016-08-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FELIX CULPA s. r. o.RPO
Sídlo
Pri vinohradoch 31
Vznik
2015-09-22 · 11 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
48306177RPO
DIČ
2120139714FS
IČ DPH
SK2120139714 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK4711000000002944009992FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-12 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DRP2023/00210 o poskytnutí dotácie na podporu sektora potravinárstva | 1 174 € |
| 2025-09-03 | Obec Rovinka | Zmluva o reklame | 100 € |
| 2024-08-31 | Mestské kultúrne centrum | Zmluva o krátkodobom prenájme - Beerfest 2024 - občerstvenie | 45 € |
| 2020-04-30 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FELIX CULPA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/48306177/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/48306177/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "48306177", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →