AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 teamative a. s.

  • IČO35941677
  • DIČ2022023256
  • IČ DPHSK2022023256
  • NACE7020

Akciová spoločnosť, registrovaná 2005, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 22 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 14.08 mil. € Zisk 767k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
14.08mil. €
↗ +19.2% YoY
EBITDA · 2024
1.37mil. €
Čistý zisk · 2024
767k €
Aktíva spolu
5.12mil. €
Zamestnanci
100–149
CRZ zmluvy
22
Σ 2.49 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5M 10M 15M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 14.08 mil. € 1.37 mil. € 767k € 5.12 mil. € RUZ závierka
2023 11.82 mil. € 907k € 461k € 4.32 mil. € RUZ závierka
2022 9.73 mil. € 781k € 462k € 4.08 mil. € RUZ závierka
2021 8.36 mil. € 878k € 558k € 2.41 mil. € RUZ závierka
2020 7.48 mil. € 435k € 115k € 2.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby14.08 M €11.82 M €9.73 M €8.36 M €7.48 M €7.30 M €
EBITDA1.37 M €907 tis. €781 tis. €878 tis. €435 tis. €554 tis. €
EBITDA marža9.7 %7.7 %8 %10.5 %5.8 %7.6 %
Čistý zisk767 tis. €461 tis. €462 tis. €558 tis. €115 tis. €183 tis. €
Aktíva spolu5.12 M €4.32 M €4.08 M €2.41 M €2.12 M €2.63 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Člen dozorného orgánu
Ing. Kristián Rummer
Od 2013-05-24
JL
Člen dozorného orgánu
Juraj Luknár
Od 2009-07-31
CG
Podpredseda predstavenstva
Christian Grimm
Od 2005-06-21

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Erik Gottschall predseda 2005-06-21
Ing. Marek Gehry Člen dozorného orgánu 2005-06-21
Ida Micovcinova Člen dozorného orgánu 2008-11-07 2013-07-30
Ida Micovcinova Člen dozorného orgánu 2008-11-07 2013-05-24
Christian Grimm podpredseda 2005-06-21 2022-12-29
Mgr. Mária Milková Člen dozorného orgánu 2005-06-21 2009-07-31
Mgr. Mária Milková Člen dozorného orgánu 2005-06-21 2009-09-23
Stefan Kuczkowiak Člen dozorného orgánu 2005-06-21 2008-11-07
Stefan Kuczkowiak Člen dozorného orgánu 2005-06-21 2008-12-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Erik Gottschall
od 2017-07-10
Christian Grimm
od 2017-07-10
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
teamative a. s.RPO
Sídlo
Moyzesova 4/A
Vznik
2005-06-21 · 21 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35941677RPO
DIČ
2022023256FS
IČ DPH
SK2022023256 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002624521751FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
22 zmlúv 2.49 mil. € celková hodnota 2026-02-11 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-26 Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s. Dohoda o urovnaní 1.32 mil. €
2025-12-23 MH Teplárenský holding, a.s. Zmluva na poskytovanie zabezpečenie softvérovej podpory licencií SAP a služby podpory prevádzky, servisnej údržby, technickej podpory a rozvoja systému SAP ERP 390k €
2024-10-28 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK RÁMCOVÁ ZMLUVA O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB 272k €
2026-02-04 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Zmluva o poskytovaní licenčnej podpory 109k €
2025-04-07 VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK Zmluva o poskytovaní licenčnej podpory 105k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
teamative a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35941677/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35941677/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35941677",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →