SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ProBim s.r.o.
- IČO47902825
- DIČ2024135850
- IČ DPHSK2024135850
- NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 95/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
155k €
Zisk -6 404 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
155k €
↘ -31.0% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
-6 404 €
Aktíva spolu
358k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 155k € | 64k € | -6 404 € | 358k € | RUZ závierka |
| 2024 | 225k € | 119k € | 31k € | 317k € | RUZ závierka |
| 2023 | 182k € | 66k € | 10k € | 418k € | RUZ závierka |
| 2022 | 162k € | 35k € | 8 654 € | 158k € | RUZ závierka |
| 2021 | 102k € | 36k € | 6 272 € | 104k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 155 tis. € | 225 tis. € | 182 tis. € | 162 tis. € | 102 tis. € | 92 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 119 tis. € | 66 tis. € | 35 tis. € | 36 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 41.2 % | 52.7 % | 36.2 % | 21.3 % | 35 % | 28.7 % |
| Čistý zisk | -6 tis. € | 31 tis. € | 10 tis. € | 9 tis. € | 6 tis. € | 68 € |
| Aktíva spolu | 358 tis. € | 317 tis. € | 418 tis. € | 158 tis. € | 104 tis. € | 119 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Kováčik
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Pavol Ladňák
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Kováčik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Pavol Ladňák | Konateľ | 2014-09-12 | — |
| Ing. Miroslav Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-27 | 2022-07-26 |
| Ing. Pavol Ladňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-09-12 | 2022-05-20 |
| Ing. Pavol Ladňák | Konateľ | 2014-09-12 | 2016-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ProBim s.r.o.RPO
Sídlo
Hradečnica 11013/19
Vznik
2014-09-12 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47902825RPO
DIČ
2024135850FS
IČ DPH
SK2024135850 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK1375000000004029924758FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ProBim s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47902825/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47902825/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47902825", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →