SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TFM Slovakia s.r.o.
- IČO44758049
- DIČ2022819491
- IČ DPHSK2022819491
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Sučany, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 1 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 22/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.24 mil. €
Zisk -44k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.24mil. €
↘ -1.0% YoY
EBITDA · 2024
218k €
Čistý zisk · 2024
-44k €
Aktíva spolu
2.2mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 30k €
EU projekty
1
Σ 1.33 mil. €
Kredit
E· 22/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
4 394 €
Dlh zdravotnej poisťovne
29k €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
E
22 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.24 mil. € | 218k € | -44k € | 2.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.26 mil. € | 282k € | 15k € | 2.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.38 mil. € | 354k € | 36k € | 2.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.08 mil. € | 303k € | -41k € | 2.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.77 mil. € | 191k € | -48k € | 2.48 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.24 M € | 2.26 M € | 2.38 M € | 2.08 M € | 1.77 M € | 2.28 M € |
| EBITDA | 218 tis. € | 282 tis. € | 354 tis. € | 303 tis. € | 191 tis. € | 303 tis. € |
| EBITDA marža | 9.7 % | 12.5 % | 14.9 % | 14.6 % | 10.8 % | 13.3 % |
| Čistý zisk | -44 tis. € | 15 tis. € | 36 tis. € | -41 tis. € | -48 tis. € | 31 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.20 M € | 2.17 M € | 2.26 M € | 2.54 M € | 2.48 M € | 1.92 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Miroslav Kováčik
IM
Konateľ
Ing. Miroslav Kováčik
GL
Konateľ
Günther Lindinger
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Günther Lindinger | Konateľ | 2009-05-15 | 2024-08-27 |
| Günther Lindinger | Konateľ | 2009-05-15 | 2024-07-25 |
| Ing. Miroslav Kováčik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-15 | 2022-09-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Miroslav Kováčik
Helmut Feichtinger
Miroslav KováčikPEP
Corinna Lindinger
Günther Lindinger
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
TFM Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica priemyselná 8
Vznik
2009-05-15 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44758049RPO
DIČ
2022819491FS
IČ DPH
SK2022819491 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Sučany
Krajina
SK
IBAN
AT722032600000029512FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-03-18 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 617k € |
| 2024-09-18 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 30k € |
| 2020-11-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 | 7 108 € |
| 2020-06-02 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin | Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatrenie č.3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TFM Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44758049/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44758049/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44758049", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →