SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BERRY group s.r.o.
- IČO47757370
- DIČ2024100397
- NACE4672 · Veľkoobchod s kovmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kovmi.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 38/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2021
274k €
Zisk -33k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
274k €
↗ +69.4% YoY
EBITDA · 2021
-24k €
Čistý zisk · 2021
-33k €
Aktíva spolu
159k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
20k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
87 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 274k € | -24k € | -33k € | 159k € | RUZ závierka |
| 2020 | 161k € | -7 616 € | -9 255 € | 129k € | RUZ závierka |
| 2019 | 164k € | -7 558 € | -12k € | 98k € | RUZ závierka |
| 2018 | 164k € | -24k € | -36k € | 93k € | RUZ závierka |
| 2017 | 193k € | 16k € | 1 107 € | 112k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 274 tis. € | 161 tis. € | 164 tis. € | 164 tis. € | 193 tis. € | 171 tis. € |
| EBITDA | -24 tis. € | -8 tis. € | -8 tis. € | -24 tis. € | 16 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | -8.7 % | -4.7 % | -4.6 % | -14.6 % | 8.4 % | 2.4 % |
| Čistý zisk | -33 tis. € | -9 tis. € | -12 tis. € | -36 tis. € | 1 tis. € | -12 tis. € |
| Aktíva spolu | 159 tis. € | 129 tis. € | 98 tis. € | 93 tis. € | 112 tis. € | 91 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pál Herczeg
PH
Konateľ
Pál Herczeg
AJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
András János Németh
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| András János Németh | Konateľ | 2022-11-25 | 2024-03-06 |
| András János Németh | Konateľ | 2022-11-25 | 2024-02-15 |
| Martin Ševc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-02-17 | 2023-02-03 |
| Martin Ševc | Konateľ | 2014-06-11 | 2022-11-25 |
| Martin Ševc | Konateľ | 2014-06-11 | 2023-02-03 |
| Pavel Ševc | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-11 | 2022-02-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
BERRY group s.r.o.RPO
Sídlo
J.C. Hronského 10
Vznik
2014-06-11 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47757370RPO
DIČ
2024100397FS
NACE
4672 · Veľkoobchod s kovmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BERRY group s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2017-06-06
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci navrhovateľa - dlžníka: Martin Ševc, nar. 18. 10. 1985, trvale bytom Tatranská 92, 974 11 Banská Bystrica, zastúpeného: Centrum právnej pomoci, so sídlom Námestie slobody 12, 810 05 Bratislava, IČO: 30 798 841, Kancelária Banská Bystrica, so sídlom Skuteckého 30, 974 01 Banská Bystrica, o návrhu na vyhlásenie konkurzu, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47757370/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47757370/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47757370", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →