SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AGROSPA s.r.o.
- IČO43992471
- DIČ2022538782
- IČ DPHSK2022538782
- NACE4672 · Veľkoobchod s kovmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2008, so sídlom v Lučenec, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s kovmi, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.73 mil. €
Zisk 26k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.73mil. €
↘ -19.6% YoY
EBITDA · 2025
75k €
Čistý zisk · 2025
26k €
Aktíva spolu
788k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 48k €
Kredit
A· 80/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
2 002 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.73 mil. € | 75k € | 26k € | 788k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.15 mil. € | 110k € | 55k € | 896k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.21 mil. € | 71k € | 17k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.97 mil. € | 63k € | 6 673 € | 1 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.83 mil. € | 101k € | 45k € | 1.04 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.73 M € | 2.15 M € | 2.21 M € | 1.97 M € | 1.83 M € | 1.60 M € |
| EBITDA | 75 tis. € | 110 tis. € | 71 tis. € | 63 tis. € | 101 tis. € | 110 tis. € |
| EBITDA marža | 4.4 % | 5.1 % | 3.2 % | 3.2 % | 5.5 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 26 tis. € | 55 tis. € | 17 tis. € | 7 tis. € | 45 tis. € | 58 tis. € |
| Aktíva spolu | 788 tis. € | 896 tis. € | 1.07 M € | 1.00 M € | 1.04 M € | 723 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ŠP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Paučo
ŠP
Konateľ
Štefan Paučo
ŠP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Paučo
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
AGROSPA s.r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 865
Vznik
2008-02-16 · 18 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43992471RPO
DIČ
2022538782FS
IČ DPH
SK2022538782 · aktívneFS
NACE
4672 · Veľkoobchod s kovmi
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK2802000000002420938053FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-03 | Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. | Dodatok č. 1 k Rámcovej zmluve č. BBRSC/04713/2021 "Nože pre traktorové kosačky" | 44k € |
| 2018-09-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania PM v rámci NP "Cesta na trh práce 2" - Opatrenie č. 1 podľa §54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov z není neskorších predpis | 9 734 € |
| 2017-04-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania PM v rámci NP "Cesta na trh práce" - Aktivita č. 1 podľa §54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 8 822 € |
| 2020-10-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život" - Aktivita č.3 Podpora zamestnávania UoZ - Opatrenie č. 2 podľa §54 ods. 1 písm. d) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a | 5 155 € |
| 2018-02-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda č. 18/29/050/4 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 3 738 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGROSPA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/43992471/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/43992471/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "43992471", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →