SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JOFA s.r.o.

  • IČO47720875
  • DIČ2024055044
  • IČ DPHSK2024055044
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Partizánske, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.03mil. €
↘ -7.1% YoY
EBITDA · 2024
262k €
Čistý zisk · 2024
146k €
Aktíva spolu
1.53mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
4
Σ 11k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 814k 2M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.03 mil. € 262k € 146k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2023 2.19 mil. € 257k € 135k € 1.58 mil. € RUZ závierka
2022 2.24 mil. € 255k € 146k € 1.71 mil. € RUZ závierka
2021 1.75 mil. € 192k € 99k € 1.4 mil. € RUZ závierka
2020 1.44 mil. € 159k € 62k € 1.25 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.03 M €2.19 M €2.24 M €1.75 M €1.44 M €1.59 M €
EBITDA262 tis. €257 tis. €255 tis. €192 tis. €159 tis. €118 tis. €
EBITDA marža12.9 %11.7 %11.4 %11 %11.1 %7.4 %
Čistý zisk146 tis. €135 tis. €146 tis. €99 tis. €62 tis. €54 tis. €
Aktíva spolu1.53 M €1.58 M €1.71 M €1.40 M €1.25 M €1.27 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Fabo
Od 2022-05-13
JF
Konateľ
Jozef Fabo
Od 2014-03-15
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Fabo
Od 2014-03-15
Do 2022-05-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JOFA s.r.o.RPO
Sídlo
Agátová 958/49C
Vznik
2014-03-15 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47720875RPO
DIČ
2024055044FS
IČ DPH
SK2024055044 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
IBAN
SK1109000000005163880068FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 11k € celková hodnota 2022-07-18 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-07-18 Správa majetku mesta, n.o., Partizánske Kúpna zmluva 10k €
2021-10-08 Špecializovaná nemocnica sv. Svorada Zobor, n.o. Darovacia zmluva 475 €
2021-10-08 Špecializovaná nemocnica sv. Svorada Zobor, n.o. Darovacia zmluva 325 €
2022-07-18 Správa majetku mesta, n.o., Partizánske Kúpna zmluva 9 €
2020-05-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske Dohoda č. 20/09/54E/1394 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOFA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47720875/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47720875/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47720875",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →