🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Poprad · SK

REAL IB s.r.o. „v konkurze“ v konkurze

IČO36692751DIČ2022263320IČ DPHSK2022263320NACE6290EST.2006 · 20r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? V konkurze
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2016
1 €
↘ -90.0% YoY
EBITDA · 2016
-9 934 €
Čistý zisk · 2016
-84k €
Aktíva spolu
5.45mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca

Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Konkurz
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 0
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REAL IB s.r.o. „v konkurze“ nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Posledné výkazy pred zmenou statusu.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7.260000000000002 14.520000000000003 22 2014 2015 2016
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2016 1 € -9 934 € -84k € 5.45 mil. € RUZ závierka
2015 10 € -10k € -289k € 5.41 mil. € RUZ závierka
2014 20 € -7 382 € -243k € 5.4 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201620152014
Tržby1 €10 €20 €
EBITDA-10 tis. €-10 tis. €-7 tis. €
EBITDA marža-993400 %-102430 %-36910 %
Čistý zisk-84 tis. €-289 tis. €-243 tis. €
Aktíva spolu5.45 M €5.41 M €5.40 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JF
Konateľ
Jozef Fabo
Od 2023-10-16
IP
Konateľ
Ing. Peter Valach
Od 2007-05-18
Do 2023-10-17
IP
Konateľ
Ing. Peter Valach
Od 2007-05-18
Do 2023-10-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Iveta Bieliková Konateľ 2006-10-28 2007-05-18
Mgr. Iveta Bieliková Konateľ 2006-10-28 2007-05-29
Mgr. Iveta Bieliková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-28 2007-05-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2023-01-11
Okresný súd Banská Bystrica v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu REAL IB s.r.o., so sídlom 974 01 Banská Bystrica, Námestie SNP 3, IČO: 36 692 751, správcom konkurznej podstaty ktorého je LawService Recovery, k.s., so sídlom kancelárie 960 01 Zvolen, Stráž 223, uznesením č. k. 2K 97/2015 - 2510 zo dňa 08. 06. 2022, v spojení s uznesením Krajského súdu v Banskej Bystrici č. k. 43CoKR/30/2022 - 2719 zo dňa 02. 12. 2022 povolil vstup nového veriteľa - McCartneyAndreessen, s.r.o.,
bankruptcy
2022-12-02
Krajský súd v Banskej Bystrici ako súd odvolací v senáte zloženom z predsedníčky senátu JUDr. Márie Kubincovej, PhD., členov senátu JUDr. Mariána Blahu a Mgr. Miriam Kamenskej v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu REAL IB s.r.o., so sídlom Námestie SNP 3, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36 692 751, správcom konkurznej podstaty ktorého je LawService Recovery, k.s., so sídlom kancelárie Stráž 223, 960 01 Zvolen, o návrhu správcu na vydanie uznesenia podľa § 27 ods. 3 ZKR, o odvolaní s
bankruptcy
2022-12-02
Krajský súd v Banskej Bystrici ako súd odvolací v senáte zloženom z predsedníčky senátu JUDr. Márie Kubincovej, PhD., členov senátu JUDr. Mariána Blahu a Mgr. Miriam Kamenskej v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu REAL IB s.r.o., so sídlom Námestie SNP 3, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 36 692 751, správcom konkurznej podstaty ktorého je LawService Recovery, k.s., so sídlom kancelárie Stráž 223, 960 01 Zvolen, o návrhu na vstup nového veriteľa do konkurzného konania namiesto pôvodné
bankruptcy
2022-09-07
Okresný súd Banská Bystrica, v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu REAL IB s.r.o., so sídlom 974 01 Banská Bystrica, Námestie SNP 3, IČO: 36 692 751, správcom konkurznej podstaty ktorého je LawService Recovery, k.s., so sídlom kancelárie 960 01 Zvolen, Stráž 223, o návrhu správcu na vydanie uznesenia podľa § 27 ods. 3 ZKR, takto
bankruptcy
2022-08-30
Okresný súd Banská Bystrica, v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu REAL IB s.r.o., so sídlom 974 01 Banská Bystrica, Námestie SNP 3, IČO: 36 692 751, správcom konkurznej podstaty ktorého je LawService Recovery, k.s., so sídlom kancelárie 960 01 Zvolen, Stráž 223, o návrhu správcu na vydanie uznesenia podľa § 27 ods. 3 ZKR, takto
bankruptcy
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REAL IB s.r.o. „v konkurze“RPO
Sídlo
Dlhé hony 5268/9
Vznik
2006-10-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36692751RPO
DIČ
2022263320FS
IČ DPH
SK2022263320 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK6575000000000025731133FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36692751/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36692751/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36692751",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.