SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Z&T Pharma s.r.o.
- IČO47664479
- DIČ2024047553
- IČ DPHSK2024047553
- NACE4773 · Lekárne
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
10.62mil. €
↗ +23.1% YoY
EBITDA · 2024
146k €
Čistý zisk · 2024
40k €
Aktíva spolu
2.82mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
77 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
96
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.62 mil. € | 146k € | 40k € | 2.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 8.62 mil. € | 149k € | 51k € | 2.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 6.73 mil. € | 99k € | 44k € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.95 mil. € | 76k € | 46k € | 967k € | RUZ závierka |
| 2020 | 635k € | 26k € | -1 424 € | 257k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10.62 M € | 8.62 M € | 6.73 M € | 2.95 M € | 635 tis. € | 779 tis. € |
| EBITDA | 146 tis. € | 149 tis. € | 99 tis. € | 76 tis. € | 26 tis. € | 25 tis. € |
| EBITDA marža | 1.4 % | 1.7 % | 1.5 % | 2.6 % | 4 % | 3.3 % |
| Čistý zisk | 40 tis. € | 51 tis. € | 44 tis. € | 46 tis. € | -1 tis. € | -5 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.82 M € | 2.08 M € | 1.35 M € | 967 tis. € | 257 tis. € | 248 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LB
Konateľ
Lucia Bodor
GB
Konateľ
Gabriel Bodor
GB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Bodor
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrea Kavková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-01-09 | 2020-10-01 |
| PhDr. Tomáš Kostelničák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-07-10 | 2021-03-23 |
| PhDr. Tomáš Kostelničák | Konateľ | 2015-06-01 | 2021-03-23 |
| PhDr. Tomáš Kostelničák | Konateľ | 2015-06-01 | 2021-03-01 |
| Mgr. Michal Zugárek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-03-28 | 2021-03-23 |
| Mgr. Michal Zugárek | Konateľ | 2015-03-10 | 2021-03-01 |
| Mgr. Michal Zugárek | Konateľ | 2015-03-10 | 2021-03-23 |
| Boris Bartovič | Konateľ | 2014-02-26 | 2015-03-10 |
| Boris Bartovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-02-26 | 2015-03-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Lucia Bodor
Ema Lacová
Gustáv Laca
Gabriel Bodor
Tomáš Kostelničák
Michal Zugárek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Z&T Pharma s.r.o.RPO
Sídlo
Mlynské Nivy 56
Vznik
2014-02-26 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47664479RPO
DIČ
2024047553FS
IČ DPH
SK2024047553 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002946002858FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-01 | EKO - podnik verejnoprospešných služieb | Zmluva o nájme nebytových priestorov č.2505111 | 0 € |
| 2024-08-27 | EKO - podnik verejnoprospešných služieb | Dodatok č.2/2024 k Zmluve o nájme nebytových priestorov č. 15/2020 | 0 € |
| 2024-05-29 | EKO - podnik verejnoprospešných služieb | Dodatok č.1/2024 k zmluve o nájme nebytových priestorov č.15/2020 | 0 € |
| 2020-10-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2018-07-04 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Z&T Pharma s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/47664479/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/47664479/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "47664479", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →