SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INTEC PHARMA s.r.o.

  • IČO00683264
  • DIČ2020300568
  • IČ DPHSK2020300568
  • NACE4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1990, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobch.s farmac.tov., 82 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 17.9 mil. € Zisk 61k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
17.9mil. €
↗ +119.5% YoY
EBITDA · 2024
175k €
Čistý zisk · 2024
61k €
Aktíva spolu
6.41mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
82
Σ 8 mil. €
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1990
· 36 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6M 13M 20M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 17.9 mil. € 175k € 61k € 6.41 mil. € RUZ závierka
2023 8.15 mil. € 103k € 47k € 5.33 mil. € RUZ závierka
2022 5.21 mil. € 108k € 54k € 3.3 mil. € RUZ závierka
2021 11.56 mil. € 16k € -26k € 5.48 mil. € RUZ závierka
2020 9.2 mil. € -141k € -198k € 5.85 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby17.90 M €8.15 M €5.21 M €11.56 M €9.20 M €11.42 M €
EBITDA175 tis. €103 tis. €108 tis. €16 tis. €-141 tis. €140 tis. €
EBITDA marža1 %1.3 %2.1 %0.1 %-1.5 %1.2 %
Čistý zisk61 tis. €47 tis. €54 tis. €-26 tis. €-198 tis. €55 tis. €
Aktíva spolu6.41 M €5.33 M €3.30 M €5.48 M €5.85 M €6.10 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MI
Konateľ
Mgr. Ivana Polachová
Od 2024-12-11
GB
Konateľ
Gabriel Bodor
Od 2022-09-27
MM
Konateľ
Mgr. Michal Tuma
Od 2022-09-27
Do 2024-12-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Michal Tuma Konateľ 2022-09-27 2024-12-18
Ing. Ladislav Čorňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24 2022-11-03
Ing. Ladislav Čorňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-22 2022-05-23
MUDr. Vasil Čorňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-22 2008-06-26
PharmDr. Darina Adamečková Konateľ 2002-07-04 2022-11-03
PharmDr. Darina Adamečková Konateľ 2002-07-04 2022-09-27
PharmDr. Darina Adamečková Konateľ 2002-07-04 2022-05-23
Ing. Ladislav Čorňák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-07-03 2002-07-21
Ing. Ladislav Čorňák Konateľ 1998-07-03 2002-07-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Tuma
od 2025-01-30
Michal Tuma
od 2023-01-03 · do 2025-01-30
Ladislav Čorňák
od 2017-07-11 · do 2023-01-03
Ladislav Čorňák
od 2017-01-31 · do 2017-07-11
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INTEC PHARMA s.r.o.RPO
Sídlo
Elektrárenská 4
Vznik
1990-08-17 · 36 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00683264RPO
DIČ
2020300568FS
IČ DPH
SK2020300568 · aktívneFS
NACE
4646 · Veľkoobch.s farmac.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3775000000000002621193FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
82 zmlúv 8 mil. € celková hodnota 2026-04-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-08 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava RD č. 196_2025 1.82 mil. €
2013-06-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. Čiastková kúpna zmluva č. 3 k Rámcovej dohode č. 31/2012 časť 1 1.77 mil. €
2024-11-11 Stredoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Rámcová dohoda 1.45 mil. €
2023-07-17 Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. Bratislava Kúpna zmluva č. 80_2023 1.16 mil. €
2025-02-13 Národný onkologický ústav Rámcová zmluva č. 26/2025/NOU 710k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INTEC PHARMA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00683264/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00683264/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00683264",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →