SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MT AUTOS s.r.o.

  • IČO47584017
  • DIČ2023992652
  • IČ DPHSK2023992652
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2014, so sídlom v Sučany, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 832k € Zisk -34k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
832k €
↘ -18.5% YoY
EBITDA · 2025
-6 050 €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
391k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 15k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2014
· 12 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 96
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 487k 974k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 832k € -6 050 € -34k € 391k € RUZ závierka
2024 1.02 mil. € 28k € 1 310 € 398k € RUZ závierka
2023 1.01 mil. € 44k € 14k € 405k € RUZ závierka
2022 1.34 mil. € 72k € 39k € 363k € RUZ závierka
2021 1.19 mil. € 61k € 34k € 333k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby832 tis. €1.02 M €1.01 M €1.34 M €1.19 M €1.08 M €
EBITDA-6 tis. €28 tis. €44 tis. €72 tis. €61 tis. €64 tis. €
EBITDA marža-0.7 %2.8 %4.3 %5.3 %5.1 %5.9 %
Čistý zisk-34 tis. €1 tis. €14 tis. €39 tis. €34 tis. €34 tis. €
Aktíva spolu391 tis. €398 tis. €405 tis. €363 tis. €333 tis. €335 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Vaňko
Od 2022-02-16
MV
Konateľ
Miroslav Vaňko
Od 2014-01-01
MV
Konateľ
Miroslav Vaňko
Od 2014-01-01
Do 2022-02-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Vaňko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-01 2022-02-15

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MT AUTOS s.r.o.RPO
Sídlo
ul. 29 augusta 2261/145
Vznik
2014-01-01 · 12 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47584017RPO
DIČ
2023992652FS
IČ DPH
SK2023992652 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Sučany
Krajina
SK
IBAN
SK8409000000005051426557FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 15k € celková hodnota 2026-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-27 Obec Neded Kúpna zmluva č. 202026029 15k €
2020-04-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č.1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MT AUTOS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47584017/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47584017/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47584017",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →