SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JV-FEMONT, s.r.o.

  • IČO36761354
  • DIČ2022354631
  • IČ DPHSK2022354631
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Hrabovčík, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 435k € Zisk 9 395 €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
435k €
↘ -25.2% YoY
EBITDA · 2025
57k €
Čistý zisk · 2025
9 395 €
Aktíva spolu
495k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 119k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 512 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 334k 669k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 435k € 57k € 9 395 € 495k € RUZ závierka
2024 581k € 61k € 8 470 € 507k € RUZ závierka
2023 607k € -11k € -64k € 486k € RUZ závierka
2022 921k € 126k € 72k € 562k € RUZ závierka
2021 761k € -36k € -86k € 494k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby435 tis. €581 tis. €607 tis. €921 tis. €761 tis. €934 tis. €
EBITDA57 tis. €61 tis. €-11 tis. €126 tis. €-36 tis. €251 tis. €
EBITDA marža13.2 %10.6 %-1.8 %13.7 %-4.7 %26.8 %
Čistý zisk9 tis. €8 tis. €-64 tis. €72 tis. €-86 tis. €201 tis. €
Aktíva spolu495 tis. €507 tis. €486 tis. €562 tis. €494 tis. €655 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Vaňko
Od 2021-06-29
MV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Vaňko
Od 2021-06-29
JV
Konateľ
Juraj Vaňko
Od 2007-04-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Vaňko Konateľ 2007-04-03
Juraj Vaňko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-06 2021-06-28
Juraj Vaňko Konateľ 2007-04-03 2010-01-05
Juraj Vaňko Konateľ 2007-04-03 2021-06-28
Juraj Vaňko Konateľ 2007-04-03 2021-04-27
Juraj Vaňko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-03 2010-01-05
Miroslav Vaňko Konateľ 2007-04-03 2010-01-05
Miroslav Vaňko Konateľ 2007-04-03 2025-02-19
Viera Vaňková Konateľ 2007-04-03 2025-02-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JV-FEMONT, s.r.o.RPO
Sídlo
10
Vznik
2007-04-03 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36761354RPO
DIČ
2022354631FS
IČ DPH
SK2022354631 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Hrabovčík
Krajina
SK
IBAN
SK0609000000000621089052FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 119k € celková hodnota 2024-10-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-06 Vojenský historický ústav Zmluva o dielo: Obnova Miesta tragédie v Tokajíku. 95k €
2024-10-30 Vojenský historický ústav Výroba, dodanie a montáž novej oceľovej lávky ku lietadlu. 19k €
2023-05-31 Vojenský historický ústav Výrova a montáž podstavcov pod IKT technológie v interiéri hornej a dolnej kupoly vyhliadkovej veže na Dukle. 5 398 €
2021-01-28 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JV-FEMONT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36761354/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36761354/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36761354",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →