SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HI Kongres Hotel Trnava s.r.o.

  • IČO47504714
  • DIČ2023916499
  • IČ DPHSK2023916499
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 76/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.29 mil. € Zisk 54k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.29mil. €
↗ +3.3% YoY
EBITDA · 2024
295k €
Čistý zisk · 2024
54k €
Aktíva spolu
543k €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 244k €
Kredit
B· 76/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 56 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
B
76 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.29 mil. € 295k € 54k € 543k € RUZ závierka
2023 3.19 mil. € 311k € 15k € 671k € RUZ závierka
2022 2.43 mil. € -5 402 € -235k € 855k € RUZ závierka
2021 1.28 mil. € 104k € -112k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2020 990k € -75k € -289k € 1.27 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.29 M €3.19 M €2.43 M €1.28 M €990 tis. €2.98 M €
EBITDA295 tis. €311 tis. €-5 tis. €104 tis. €-75 tis. €207 tis. €
EBITDA marža9 %9.8 %-0.2 %8.1 %-7.6 %7 %
Čistý zisk54 tis. €15 tis. €-235 tis. €-112 tis. €-289 tis. €28 tis. €
Aktíva spolu543 tis. €671 tis. €855 tis. €1.06 M €1.27 M €1.39 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Michalek
Od 2022-08-18
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Mihalik, PhD.
Od 2022-05-21
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Mihalik, PhD.
Od 2013-10-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Michalek Konateľ 2013-10-30
Ing. Jozef Mihalik, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-30 2022-05-20
Jozef Michalek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-10-30 2022-08-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Michalek
od 2018-09-17
Jozef Mihalik
od 2018-09-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HI Kongres Hotel Trnava s.r.o.RPO
Sídlo
Športová 2
Vznik
2013-10-30 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47504714RPO
DIČ
2023916499FS
IČ DPH
SK2023916499 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK1730000000000000283784FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 244k € celková hodnota 2026-01-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-10-18 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémi COVID-19 64k €
2021-10-18 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémi COVID-19 58k €
2022-05-04 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 44k €
2024-02-19 Slovenská inovačná a energetická agentúra Rámcová dohoda na poskytovanie služieb 33k €
2021-12-21 Ministerstvo dopravy a výstavby SR poskytnutie štátnej pomoci podnikom v CR na pokrytie časti fixných nákladov, ktoré museli vynaložiť v súvislosti s opatreniami v dôsledku pandémie COVID-19 33k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HI Kongres Hotel Trnava s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47504714/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47504714/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47504714",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →