SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Financial Hotels Management, s.r.o.

  • IČO46465952
  • DIČ2023387916
  • IČ DPHSK2023387916
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
854k €
↗ +2.6% YoY
EBITDA · 2024
1.55mil. €
Čistý zisk · 2024
-320k €
Aktíva spolu
12.96mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 56 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 324k 648k 981k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 854k € 1.55 mil. € -320k € 12.96 mil. € RUZ závierka
2023 832k € 765k € -262k € 11.24 mil. € RUZ závierka
2022 892k € 768k € 158k € 11.13 mil. € RUZ závierka
2021 608k € 515k € -305k € 10.46 mil. € RUZ závierka
2020 681k € 625k € -265k € 11.12 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby854 tis. €832 tis. €892 tis. €608 tis. €681 tis. €990 tis. €
EBITDA1.55 M €765 tis. €768 tis. €515 tis. €625 tis. €965 tis. €
EBITDA marža181.7 %91.9 %86.1 %84.7 %91.8 %97.5 %
Čistý zisk-320 tis. €-262 tis. €158 tis. €-305 tis. €-265 tis. €61 tis. €
Aktíva spolu12.96 M €11.24 M €11.13 M €10.46 M €11.12 M €11.36 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Mihalik, PhD.
Od 2024-02-28
JM
Konateľ
Jozef Michalek
Od 2018-11-05
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Mihalik, PhD.
Od 2011-12-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Michalek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-18 2023-09-22
Ing. Jozef Mihalik, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21 2024-02-27
Ing. Dušan Trnovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-17 2018-09-26
Ing. Miroslav Trnovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-17 2018-09-26
Jozef Michalek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-09-17 2022-08-17
Ing. Jozef Mihalik, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-10 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Financial Hotels Management, s.r.o.RPO
Sídlo
Športová 2
Vznik
2011-12-10 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46465952RPO
DIČ
2023387916FS
IČ DPH
SK2023387916 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK0209000000005141909827FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-07-27 Ministerstvo hospodárstva SR ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-31DM-1401/0240/030 200k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Financial Hotels Management, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46465952/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46465952/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46465952",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →