AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 DS PROPERTY, a.s.

  • IČO47490608
  • DIČ2023900593
  • IČ DPHSK2023900593
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2013, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.27 mil. € Zisk -39k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.27mil. €
↗ +3.1% YoY
EBITDA · 2024
267k €
Čistý zisk · 2024
-39k €
Aktíva spolu
8.47mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 826k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.27 mil. € 267k € -39k € 8.47 mil. € RUZ závierka
2023 2.21 mil. € 280k € -9 921 € 7.2 mil. € RUZ závierka
2022 2.13 mil. € 101k € -142k € 7.21 mil. € RUZ závierka
2021 1.56 mil. € 237k € 7 204 € 6.63 mil. € RUZ závierka
2020 1.47 mil. € 250k € 30k € 5.43 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.27 M €2.21 M €2.13 M €1.56 M €1.47 M €1.57 M €
EBITDA267 tis. €280 tis. €101 tis. €237 tis. €250 tis. €231 tis. €
EBITDA marža11.7 %12.7 %4.7 %15.2 %16.9 %14.8 %
Čistý zisk-39 tis. €-10 tis. €-142 tis. €7 tis. €30 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu8.47 M €7.20 M €7.21 M €6.63 M €5.43 M €5.00 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Člen predstavenstva
PaedDr. Bernadett Csápaiová
Od 2024-04-01
II
Predseda predstavenstva
Ing. Imrich Tomasek
Od 2023-12-09
JP
Člen dozorného orgánu
JUDr. PaedDr. Anita Krajcsíková
Od 2023-12-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PaedDr. Tibor Végh Člen dozorného orgánu 2023-12-09
PhDr. Renáta Hanuliaková Člen dozorného orgánu 2023-12-09
Réka Világi Podpredseda predstavenstva 2023-12-09
JUDr. PaedDr. Anita Krajcsíková Člen dozorného orgánu 2022-01-20 2023-12-08
JUDr. PaedDr. Anita Krajcsíková Člen dozorného orgánu 2022-01-20 2023-12-15
Réka Világi Podpredseda predstavenstva 2022-01-19 2023-12-08
Réka Világi Podpredseda predstavenstva 2022-01-19 2023-12-15
JUDr. Boris Benkovič Člen dozorného orgánu 2020-04-02 2023-12-15
JUDr. Boris Benkovič Člen dozorného orgánu 2020-04-02 2023-12-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DS PROPERTY, a.s.RPO
Sídlo
Povodská 5351/14A
Vznik
2013-10-18 · 13 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
47490608RPO
DIČ
2023900593FS
IČ DPH
SK2023900593 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK0411000000002820005287FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-08-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-02-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 15k €
2017-07-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu - Chceme byť aktívni na trhu práce (50+) 7 117 €
2017-05-29 Finančné riaditeľstvo SR Nájomná zmluva 4 592 €
2025-08-05 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000234920 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2020-10-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DS PROPERTY, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47490608/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47490608/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47490608",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →