SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Poľnohospodárska spoločnosť KOLTA, s. r. o.
- IČO00199281
- DIČ2020413032
- IČ DPHSK2020413032
- NACE0141 · Chov dojníc
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1974, so sídlom v Kolta, SK. Pôsobí v odvetví Chov dojníc, 15 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.84 mil. €
Zisk -264k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.84mil. €
↗ +40.1% YoY
EBITDA · 2024
112k €
Čistý zisk · 2024
-264k €
Aktíva spolu
8.74mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
15
Σ 59k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1974
· 52 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
243 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.84 mil. € | 112k € | -264k € | 8.74 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.03 mil. € | 502k € | 153k € | 8.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.5 mil. € | 829k € | 320k € | 8.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.67 mil. € | 546k € | 100k € | 8.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.92 mil. € | 316k € | 16k € | 8.71 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.84 M € | 2.03 M € | 2.50 M € | 2.67 M € | 2.92 M € | 2.04 M € |
| EBITDA | 112 tis. € | 502 tis. € | 829 tis. € | 546 tis. € | 316 tis. € | 346 tis. € |
| EBITDA marža | 3.9 % | 24.8 % | 33.2 % | 20.4 % | 10.8 % | 17 % |
| Čistý zisk | -264 tis. € | 153 tis. € | 320 tis. € | 100 tis. € | 16 tis. € | 11 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.74 M € | 8.92 M € | 8.49 M € | 8.80 M € | 8.71 M € | 8.18 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Slaninka
RV
Konateľ
Réka Világi
JM
Konateľ
JUDr. Mikuláš Trstenský, CSc.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Mikuláš Trstenský, CSc. | Konateľ | 2023-10-07 | 2024-11-28 |
| Vladimír Tvaroška | Konateľ | 2021-11-23 | 2023-10-06 |
| Vladimír Tvaroška | Konateľ | 2021-11-23 | 2023-10-12 |
| Réka Világi | Podpredseda predstavenstva | 2021-10-04 | 2021-11-22 |
| Vladimír Tvaroška | Predseda predstavenstva | 2021-10-04 | 2021-11-22 |
| Ing. Jozef Öszi | Predseda predstavenstva | 2021-08-09 | 2021-08-21 |
| Ing. Jozef Öszi | Predseda predstavenstva | 2021-08-09 | 2021-10-07 |
| Ing. Róbert Vágó | Podpredseda predstavenstva | 2021-08-09 | 2021-10-07 |
| Ing. Róbert Vágó | Podpredseda predstavenstva | 2021-08-09 | 2021-10-04 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Sabol
Ján Ondruš
Robert Spišák
Mikuláš Trstenský
Oszkár Világi
Ján Sabol
Ján Ondruš
Ján Sabol
Robert Spišák
Mikuláš Trstenský
Oszkár Világi
Jozef Őszi
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Poľnohospodárska spoločnosť KOLTA, s. r. o.RPO
Sídlo
252
Vznik
1974-04-18 · 52 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00199281RPO
DIČ
2020413032FS
IČ DPH
SK2020413032 · aktívneFS
NACE
0141 · Chov dojníc
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Kolta
Krajina
SK
IBAN
SK0381300000004148820003FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-03-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí NFP Č.NR02711 | 215k € |
| 2015-09-23 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. NR02797 | 173k € |
| 2017-03-22 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č. 041NR060053 | 80k € |
| 2020-11-25 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č. 42010/2020/710 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe v znení dodatku č.2 | 19k € |
| 2020-12-14 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.DZN03272 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach | 14k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Poľnohospodárska spoločnosť KOLTA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/00199281/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/00199281/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "00199281", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →