SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Qres Technologies s.r.o.

  • IČO47243112
  • DIČ2023632204
  • IČ DPHSK2023632204
  • NACE2899 · Výroba ost.špec.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.špec.stroj., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.15 mil. € Zisk -1.21 mil. €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.15mil. €
↘ -9.0% YoY
EBITDA · 2024
-472k €
Čistý zisk · 2024
-1.21mil. €
Aktíva spolu
5.12mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
3
Σ 150k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 42 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.15 mil. € -472k € -1.21 mil. € 5.12 mil. € RUZ závierka
2023 3.46 mil. € 565k € -34k € 6.31 mil. € RUZ závierka
2022 3.25 mil. € 196k € -22k € 4.93 mil. € RUZ závierka
2021 2.5 mil. € 75k € -94k € 4.33 mil. € RUZ závierka
2020 1.9 mil. € -20k € -189k € 4.35 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.15 M €3.46 M €3.25 M €2.50 M €1.90 M €1.12 M €
EBITDA-472 tis. €565 tis. €196 tis. €75 tis. €-20 tis. €-200 tis. €
EBITDA marža-15 %16.3 %6 %3 %-1.1 %-17.8 %
Čistý zisk-1.21 M €-34 tis. €-22 tis. €-94 tis. €-189 tis. €-320 tis. €
Aktíva spolu5.12 M €6.31 M €4.93 M €4.33 M €4.35 M €4.06 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Konateľ
Igor Kottman
Od 2024-10-01
IP
Člen dozorného orgánu
Ing. Peter Planý
Od 2024-10-01
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Miloš Ješko
Od 2021-09-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jan Mikael Jakobsson Člen dozorného orgánu 2019-10-11
Lukas Törngren Konateľ 2012-12-18
Igor Kottman Člen dozorného orgánu 2023-04-18 2024-09-30
Igor Kottman Člen dozorného orgánu 2023-04-18 2025-07-03
Ing. Pavel Mockovčiak Člen dozorného orgánu 2019-11-09 2022-03-03
Ing. Pavel Mockovčiak Člen dozorného orgánu 2019-11-09 2021-08-31
Ing. Miroslav Lukáč Člen dozorného orgánu 2019-10-11 2025-06-23
Ing. Miroslav Lukáč Člen dozorného orgánu 2019-10-11 2023-04-16
Jan Mikael Jakobsson Člen dozorného orgánu 2019-10-11 2022-03-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Lukas Törngren
od 2019-02-21
Robert Machalíček
od 2019-02-21 · do 2019-12-04
Ivan Roštár
od 2019-02-21 · do 2019-08-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Qres Technologies s.r.o.RPO
Sídlo
Klariská 7
Vznik
2012-11-03 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47243112RPO
DIČ
2023632204FS
IČ DPH
SK2023632204 · aktívneFS
NACE
2899 · Výroba ost.špec.stroj.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4211000000002926885120FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 150k € celková hodnota 2025-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-12-21 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva č. 0923/2023 o poskytnutí dotácie na spolufinancovanie projektu výskumu a vývoja európskej iniciatívy EUREKA 150k €
2025-03-27 National Development Fund II., a.s. Qres - Waiver Letter from 27 March 2025 0 €
2024-10-14 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000221628 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Qres Technologies s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47243112/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47243112/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47243112",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →