AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 BUDAMAR LOGISTICS, a.s.

  • IČO35736046
  • DIČ2020269702
  • IČ DPHSK2020269702
  • LEI315700AKEDLU2D7JUY70
  • NACE5226

Akciová spoločnosť, registrovaná 1997, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 5226, 250 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Essential Príloha · transport-logistics
Tržby · 2019 218.75 mil. € Zisk 10.64 mil. €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2019
218.75mil. €
↗ +13.8% YoY
EBITDA · 2019
11.46mil. €
Čistý zisk · 2019
10.64mil. €
Aktíva spolu
212.18mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
250
Σ 6 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 23 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 79M 159M 241M 2015 2016 2017 2018 2019
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2019 218.75 mil. € 11.46 mil. € 10.64 mil. € 212.18 mil. € RUZ závierka
2018 192.25 mil. € 11.07 mil. € 8.56 mil. € 216.25 mil. € RUZ závierka
2017 175.9 mil. € 9.97 mil. € 7.24 mil. € 97.61 mil. € RUZ závierka
2016 161.03 mil. € 10.53 mil. € 7.88 mil. € 66.28 mil. € RUZ závierka
2015 152.09 mil. € 11.54 mil. € 8.8 mil. € 66.37 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka201920182017201620152014
Tržby218.75 M €192.25 M €175.90 M €161.03 M €152.09 M €153.27 M €
EBITDA11.46 M €11.07 M €9.97 M €10.53 M €11.54 M €11.98 M €
EBITDA marža5.2 %5.8 %5.7 %6.5 %7.6 %7.8 %
Čistý zisk10.64 M €8.56 M €7.24 M €7.88 M €8.80 M €9.18 M €
Aktíva spolu212.18 M €216.25 M €97.61 M €66.28 M €66.37 M €56.66 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Člen predstavenstva
Ing. Petr Vavroš
Od 2026-03-30
ID
Člen predstavenstva
Ing. David Kostelník
Od 2025-03-05
Člen predstavenstva
Ing. Ľubomír Loy
Od 2025-03-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Malec Predseda predstavenstva 2025-03-05
Mgr. Vladimír Krno Člen predstavenstva 2025-03-05
Ing. Peter Planý Člen dozorného orgánu 2023-06-27
Ivan Petríček Člen dozorného orgánu 2023-06-22
Ing. Jaroslav Vittek Člen dozorného orgánu 2023-06-21
Ing. Ján Vošček Člen predstavenstva 2025-03-05 2026-03-31
Ing. Ján Vošček Člen predstavenstva 2025-03-05 2026-03-30
Ivan Petríček Člen dozorného orgánu 2023-06-22 2024-02-20
Mgr. Vladimír Krno Člen predstavenstva 2021-09-09 2025-03-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Claudio Frick
od 2017-06-07
Kristen Mikkel Volmer Lind
od 2017-06-07
Claudio Frick
od 2017-06-01 · do 2017-06-07
Kristen Mikkel Volmer Lind
od 2017-06-01 · do 2017-06-07
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BUDAMAR LOGISTICS, a.s.RPO
Sídlo
Horárska 12
Vznik
1997-12-19 · 29 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
35736046RPO
DIČ
2020269702FS
IČ DPH
SK2020269702 · aktívneFS
LEI
315700AKEDLU2D7JUY70GLEIF
NACE
5226
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2081300000002005400803FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
250 zmlúv 6 mil. € celková hodnota 2026-04-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-15 Ministerstvo dopravy SR DODATOK Č.1 K ZMLUVE O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI Č. 001/03I03-29-V04/2025 3 mil. €
2025-08-18 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 001/03I03-29-V04/2025 3 mil. €
2016-12-20 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Zmluvy o prenájme železničných vozňov a HDV 160k €
2018-08-20 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Zmluvy o nájme HDV 9 000 €
2019-01-01 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Zmluvy o prenájme železničných vozňov a HDV 600 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
EssentialKlasifikácia subjektu
BUDAMAR LOGISTICS, a.s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · transport-logistics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/35736046/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/35736046/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "35736046",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →