SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Praktická Ambulancia, s. r. o.

  • IČO47057271
  • DIČ2023714693
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2013, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 38 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · health
Tržby · 2025 4.75 mil. € Zisk -189k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.75mil. €
↗ +8.9% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
-189k €
Aktíva spolu
2.4mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
38
Σ 170k €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2013
· 13 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 47 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.75 mil. € 13k € -189k € 2.4 mil. € RUZ závierka
2024 4.36 mil. € 242k € 53k € 2.51 mil. € RUZ závierka
2023 3.89 mil. € 223k € 73k € 2.19 mil. € RUZ závierka
2022 3.04 mil. € 128k € 1 733 € 1.84 mil. € RUZ závierka
2021 2.5 mil. € 143k € 24k € 1.78 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.75 M €4.36 M €3.89 M €3.04 M €2.50 M €1.99 M €
EBITDA13 tis. €242 tis. €223 tis. €128 tis. €143 tis. €-90 tis. €
EBITDA marža0.3 %5.6 %5.7 %4.2 %5.7 %-4.5 %
Čistý zisk-189 tis. €53 tis. €73 tis. €2 tis. €24 tis. €-206 tis. €
Aktíva spolu2.40 M €2.51 M €2.19 M €1.84 M €1.78 M €1.52 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Marcel Kotásek
Od 2025-01-31
Člen dozorného orgánu
JUDr. Šimon Meliš
Od 2025-01-31
MP
Člen dozorného orgánu
Mgr. Petr Žižka
Od 2025-01-31

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Marek Balážik Konateľ 2013-03-07
JUDr. Ondrej Šestina Konateľ 2013-03-07
Ing. Adam Jášek, MSc. Konateľ 2024-06-06 2025-01-30
Ing. Marek Balážik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-18 2024-03-05
JUDr. Ondrej Šestina Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-12-18 2024-03-05
Pavol Záhymský Konateľ 2021-10-27 2024-06-05
Pavol Záhymský Konateľ 2021-10-27 2024-07-03
Ing. Maroš Ďurik Konateľ 2017-11-15 2021-10-26
Ing. Maroš Ďurik Konateľ 2017-11-15 2021-12-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marta Čtrvrtníčková
od 2026-01-15
Jiří Frankič
od 2026-01-15
Tomáš Vinkler
od 2026-01-15
Petr Janoušek
od 2025-10-28
Marek Balážik
od 2025-04-01
Marek Potysz
od 2025-04-01
Naděžda Potyszová
od 2025-04-01
Martin Rolák
od 2025-04-01
Ondrej Šestina
od 2025-04-01
Ondřej Horák
od 2025-04-01 · do 2025-10-28
Július Strapek
od 2017-08-14 · do 2025-04-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Praktická Ambulancia, s. r. o.RPO
Sídlo
Kopčianska 8
Vznik
2013-03-07 · 13 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
47057271RPO
DIČ
2023714693FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
38 zmlúv 170k € celková hodnota 2026-03-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-09-19 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 644/2024 70k €
2024-04-22 Ministerstvo zdravotníctva SR Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 272/2024 70k €
2021-12-23 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 01/2021/0027 30k €
2019-12-19 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 01/2018/0033 30k €
2017-01-04 Slovak Business Agency Zmluva o úvere číslo 01/2016/0016 30k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
Praktická Ambulancia, s. r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · health. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/47057271/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/47057271/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "47057271",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →