SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 LEVINO s.r.o.
- IČO46831118
- DIČ2023620885
- IČ DPHSK2023620885
- NACE4725 · Maloobchod s nápojmi
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Maloobchod s nápojmi, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 73/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.5 mil. €
Zisk 3 596 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.5mil. €
↘ -0.0% YoY
EBITDA · 2024
138k €
Čistý zisk · 2024
3 596 €
Aktíva spolu
2.61mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
B· 73/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
8 838 €
Dlh sociálnej poisťovne
19k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
73 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.5 mil. € | 138k € | 3 596 € | 2.61 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.5 mil. € | 108k € | -37k € | 2.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.78 mil. € | 159k € | 13k € | 2.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.43 mil. € | 228k € | 71k € | 2.64 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.19 mil. € | 174k € | 32k € | 2.67 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.50 M € | 2.50 M € | 2.78 M € | 2.43 M € | 2.19 M € | 2.67 M € |
| EBITDA | 138 tis. € | 108 tis. € | 159 tis. € | 228 tis. € | 174 tis. € | 160 tis. € |
| EBITDA marža | 5.5 % | 4.3 % | 5.7 % | 9.4 % | 8 % | 6 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | -37 tis. € | 13 tis. € | 71 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.61 M € | 2.65 M € | 2.40 M € | 2.64 M € | 2.67 M € | 2.88 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Váleková
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Margita Tvrdá
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Tvrdý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Jozef Jablonický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-19 | — |
| Mgr. Ingrid Jablonická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-19 | — |
| Ing. Jozef Jablonický | Konateľ | 2013-05-31 | — |
| Mgr. Ingrid Jablonická | Konateľ | 2013-05-31 | — |
| Martin Tvrdý | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-12-18 | 2022-08-12 |
| Ing. Jozef Jablonický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-11 | 2021-02-18 |
| Mgr. Ingrid Jablonická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-06-11 | 2021-02-18 |
| JUDr. Martin Bednár | Konateľ | 2012-09-28 | 2013-06-10 |
| JUDr. Martin Bednár | Konateľ | 2012-09-28 | 2013-05-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ingrid Jablonická
Jozef Jablonický
Martin Tvrdý
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
LEVINO s.r.o.RPO
Sídlo
Opavská 26
Vznik
2012-09-28 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46831118RPO
DIČ
2023620885FS
IČ DPH
SK2023620885 · aktívneFS
NACE
4725 · Maloobchod s nápojmi
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2702000000003158426355FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-23 | EKO - podnik verejnoprospešných služieb | Dohoda o postúpení práv a povinností zo zmluvy o nájme č.14/2022 a dodatku č.1/2025 | 0 € |
| 2020-08-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2020-05-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2017-09-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 247/17 | 0 € |
| 2017-09-27 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o zriadení záložného práva k nehnuteľným veciam č. 246/17 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LEVINO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46831118/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46831118/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46831118", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →