SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FORMULA plus, s.r.o.
- IČO36787396
- DIČ2022389787
- IČ DPHSK2022389787
- NACE7499
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7499, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
519k €
↗ +0.6% YoY
EBITDA · 2025
81k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
1.7mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 331 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 519k € | 81k € | 13k € | 1.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 516k € | 94k € | 7 761 € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 531k € | 100k € | 16k € | 1.66 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 573k € | 164k € | 71k € | 1.77 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 359k € | 99k € | 16k € | 1.55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 519 tis. € | 516 tis. € | 531 tis. € | 573 tis. € | 359 tis. € | 420 tis. € |
| EBITDA | 81 tis. € | 94 tis. € | 100 tis. € | 164 tis. € | 99 tis. € | 126 tis. € |
| EBITDA marža | 15.6 % | 18.2 % | 18.8 % | 28.6 % | 27.5 % | 30 % |
| Čistý zisk | 13 tis. € | 8 tis. € | 16 tis. € | 71 tis. € | 16 tis. € | 32 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.70 M € | 1.68 M € | 1.66 M € | 1.77 M € | 1.55 M € | 1.64 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Margita Tvrdá
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Tvrdý
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Jablonický
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Ingrid Jablonická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-08-17 | — |
| Ing. Jozef Jablonický | Konateľ | 2008-07-29 | — |
| Katarína Váleková | Konateľ | 2008-07-29 | — |
| Mgr. Ingrid Jablonická | Konateľ | 2008-07-29 | — |
| Katarína Váleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2024-07-30 |
| Ing. Jozef Jablonický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-06 | 2022-08-16 |
| Katarína Váleková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-06 | 2022-05-23 |
| Mgr. Ingrid Jablonická | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-06 | 2022-08-16 |
| Ing. Igor Benovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-06 | 2008-08-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ingrid Jablonická
Jozef Jablonický
Katarína Váleková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FORMULA plus, s.r.o.RPO
Sídlo
Opavská 26
Vznik
2007-06-06 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36787396RPO
DIČ
2022389787FS
IČ DPH
SK2022389787 · aktívneFS
NACE
7499
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3309000000000631884666FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-10-12 | Mestská časť Košice-Nad Jazerom | Dodatok č.1 k zmluve o nájme nebytových priestorov č. 162/2022 | 173 € |
| 2022-12-28 | Mestská časť Košice-Nad Jazerom | Zmluva o prenájme nebytových priestorov v OC Čingov | 137 € |
| 2025-07-09 | Mesto Giraltovce | Zmluva o nájme nebytového priestoru | 20 € |
| 2023-03-10 | Obec Seňa | Zmluva o nájme nebytového priestoru | 0 € |
| 2020-08-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov uzatvorená v zmysle § | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FORMULA plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36787396/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36787396/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36787396", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →