SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lara & Ruby s. r. o.
- IČO46591257
- DIČ2023476928
- IČ DPHSK2023476928
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2012, so sídlom v Topoľčany, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
553k €
↗ +24.4% YoY
EBITDA · 2024
132k €
Čistý zisk · 2024
8 031 €
Aktíva spolu
1.44mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2012
· 14 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 553k € | 132k € | 8 031 € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 445k € | 263k € | 124k € | 1.33 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 297k € | 228k € | 126k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 227k € | 90k € | 25k € | 610k € | RUZ závierka |
| 2020 | 217k € | 68k € | 20k € | 555k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 553 tis. € | 445 tis. € | 297 tis. € | 227 tis. € | 217 tis. € | 163 tis. € |
| EBITDA | 132 tis. € | 263 tis. € | 228 tis. € | 90 tis. € | 68 tis. € | 40 tis. € |
| EBITDA marža | 23.8 % | 59.2 % | 76.8 % | 39.9 % | 31.4 % | 24.3 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 124 tis. € | 126 tis. € | 25 tis. € | 20 tis. € | 20 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.44 M € | 1.33 M € | 1.19 M € | 610 tis. € | 555 tis. € | 537 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MD
Konateľ
Mgr. Dávid Vlnka
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Kristián Vlnka
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dávid Vlnka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Olha Sabolchi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-06 | 2013-09-19 |
| Mgr. Štefan Pogány | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-10-06 | 2013-09-19 |
| Ing. Olha Sabolchi | Konateľ | 2012-09-24 | 2013-09-19 |
| Ing. Olha Sabolchi | Konateľ | 2012-09-24 | 2013-07-17 |
| Mgr. Štefan Pogány | Konateľ | 2012-09-24 | 2013-07-17 |
| Mgr. Štefan Pogány | Konateľ | 2012-09-24 | 2013-09-19 |
| Mgr. Matúš Mészáros | Konateľ | 2012-03-28 | 2012-09-24 |
| Mgr. Matúš Mészáros | Konateľ | 2012-03-28 | 2012-10-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Lara & Ruby s. r. o.RPO
Sídlo
Pod Kalváriou 18
Vznik
2012-03-28 · 14 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46591257RPO
DIČ
2023476928FS
IČ DPH
SK2023476928 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Topoľčany
Krajina
SK
IBAN
SK6102000000003124937851FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lara & Ruby s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46591257/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46591257/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46591257", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →