SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Energie2 Services s.r.o.

  • IČO43801889
  • DIČ2022489843
  • IČ DPHSK2022489843
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.28mil. €
↘ -44.9% YoY
EBITDA · 2024
316k €
Čistý zisk · 2024
111k €
Aktíva spolu
3.52mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 21k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 271 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.28 mil. € 316k € 111k € 3.52 mil. € RUZ závierka
2023 4.14 mil. € 760k € 508k € 3.07 mil. € RUZ závierka
2022 3.01 mil. € 453k € 337k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2021 833k € 184k € 129k € 295k € RUZ závierka
2020 676k € 86k € 56k € 121k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.28 M €4.14 M €3.01 M €833 tis. €676 tis. €419 tis. €
EBITDA316 tis. €760 tis. €453 tis. €184 tis. €86 tis. €40 tis. €
EBITDA marža13.9 %18.4 %15 %22.1 %12.8 %9.5 %
Čistý zisk111 tis. €508 tis. €337 tis. €129 tis. €56 tis. €33 tis. €
Aktíva spolu3.52 M €3.07 M €1.42 M €295 tis. €121 tis. €130 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dávid Vlnka
Od 2021-11-23
DV
Konateľ
Dávid Vlnka
Od 2007-11-24
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Dávid Vlnka
Od 2012-08-25
Do 2021-11-22

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dávid Vlnka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-24 2012-08-24
Ing. Danica Musilová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-24 2012-08-24
JUDr. Martin Dolník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-11-24 2012-08-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dávid Vlnka
od 2021-04-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Energie2 Services s.r.o.RPO
Sídlo
Zámocká 30
Vznik
2007-11-24 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
43801889RPO
DIČ
2022489843FS
IČ DPH
SK2022489843 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK4711110000001475368006FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 21k € celková hodnota 2025-08-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-04 Obec Dolná Breznica Zmluva o dielo 21k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Energie2 Services s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/43801889/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/43801889/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "43801889",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →