🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Turčianske Teplice · SK

MARTINA s.r.o.

IČO46385541DIČ2023355983IČ DPHSK2023355983NACE4712EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 88/1005–9 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 88/100
A
88/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
882k €
↗ +18.2% YoY
EBITDA · 2024
115k €
Čistý zisk · 2024
37k €
Aktíva spolu
1.23mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 88/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARTINA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 320k 640k 970k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 882k € 115k € 37k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2023 746k € 125k € 33k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2022 709k € 108k € 29k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2021 784k € 78k € 40k € 1.42 mil. € RUZ závierka
2020 670k € 65k € 38k € 871k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby882 tis. €746 tis. €709 tis. €784 tis. €670 tis. €452 tis. €
EBITDA115 tis. €125 tis. €108 tis. €78 tis. €65 tis. €67 tis. €
EBITDA marža13 %16.8 %15.2 %9.9 %9.7 %14.8 %
Čistý zisk37 tis. €33 tis. €29 tis. €40 tis. €38 tis. €37 tis. €
Aktíva spolu1.23 M €1.42 M €1.52 M €1.42 M €871 tis. €765 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-11-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Martin Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu XXI/A 22k €
2020-12-09 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finanč. príspevku v rámci projektu "Pracuj, zmeň svoj život-aktivita č.3 12k €
2021-03-08 Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok-fakultná nemocnica Rámcová dohoda 11k €
2020-02-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí finančných príspevkov na mentorované zapracovanie a prax u zamestnávateľa, ktorý na tento účel vytvorí pracovné miesto podľa § 54 v rámci NP "Praxou k zamestnaniu 2" 7 789 €
2019-02-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dooda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac 6 234 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alena Klimasová
Od 2022-05-21
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Klimas
Od 2022-05-21
AK
Konateľ
Alena Klimasová
Od 2011-10-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Klimas Konateľ 2011-10-13
Alena Klimasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-30 2022-05-20
Alena Brezniaková Konateľ 2011-10-13 2016-06-29
Alena Brezniaková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-10-13 2016-06-29
Martin Klimas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-10-13 2022-05-20

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martn Klimas
od 2020-04-28
Alena Klimasová
od 2020-04-28
Martin Klimas
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Alena Klimasová
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MARTINA s.r.o.RPO
Sídlo
Somolického 6/768
Vznik
2011-10-13 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46385541RPO
DIČ
2023355983FS
IČ DPH
SK2023355983 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK0483700000006211200966FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46385541/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46385541/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46385541",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.