SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AK TRADE s.r.o.

  • IČO31624685
  • DIČ2020435769
  • IČ DPHSK2020435769
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1995, so sídlom v Turčianske Teplice, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
810k €
↘ -3.1% YoY
EBITDA · 2025
68k €
Čistý zisk · 2025
2 587 €
Aktíva spolu
492k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 86/100
Vznik
1995
· 31 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 343k 685k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 810k € 68k € 2 587 € 492k € RUZ závierka
2024 836k € 104k € 1 294 € 636k € RUZ závierka
2023 887k € 197k € 12k € 819k € RUZ závierka
2022 944k € 174k € 10k € 901k € RUZ závierka
2021 803k € 132k € -14k € 599k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby810 tis. €836 tis. €887 tis. €944 tis. €803 tis. €718 tis. €
EBITDA68 tis. €104 tis. €197 tis. €174 tis. €132 tis. €198 tis. €
EBITDA marža8.4 %12.4 %22.3 %18.5 %16.4 %27.7 %
Čistý zisk3 tis. €1 tis. €12 tis. €10 tis. €-14 tis. €-15 tis. €
Aktíva spolu492 tis. €636 tis. €819 tis. €901 tis. €599 tis. €738 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Klimas
Od 2026-01-23
MK
Konateľ
Miroslav Klimas
Od 2026-01-23
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslav Klimas
Od 2026-01-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Klimas Konateľ 2025-12-04
Miroslav Klimas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-21 2026-01-22
Miroslav Klimas Konateľ 2022-05-21 2026-01-22
Janka Klimasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-26 2018-10-05
Miroslav Klimas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-10-26 2022-05-20
Miroslav Klimas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-24 2016-10-25
Janka Klimasová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-22 2016-10-25
Miroslav Klimas Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1996-01-22 1998-09-23
Jozef Klimas Konateľ 1995-07-31 1996-01-21

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AK TRADE s.r.o.RPO
Sídlo
Somolického 768/6
Vznik
1995-02-23 · 31 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
31624685RPO
DIČ
2020435769FS
IČ DPH
SK2020435769 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Turčianske Teplice
Krajina
SK
IBAN
SK1609000000000353438227FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AK TRADE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/31624685/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/31624685/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "31624685",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →