🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · SK

Tabaková s.r.o.

IČO46257012DIČ2023304327IČ DPHSK2023304327NACE4100EST.2011 · 15r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 34 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
958k €
↘ -21.4% YoY
EBITDA · 2024
217k €
Čistý zisk · 2024
75k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tabaková s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 442k 884k 1M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 958k € 217k € 75k € 1.32 mil. € RUZ závierka
2023 1.22 mil. € 152k € 22k € 1.82 mil. € RUZ závierka
2022 483k € 183k € 103k € 1.65 mil. € RUZ závierka
2021 295k € 66k € 11k € 1.28 mil. € RUZ závierka
2020 83k € -112k € -141k € 826k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby958 tis. €1.22 M €483 tis. €295 tis. €83 tis. €16 tis. €
EBITDA217 tis. €152 tis. €183 tis. €66 tis. €-112 tis. €-20 tis. €
EBITDA marža22.7 %12.5 %38 %22.2 %-135.8 %-119.8 %
Čistý zisk75 tis. €22 tis. €103 tis. €11 tis. €-141 tis. €-20 tis. €
Aktíva spolu1.32 M €1.82 M €1.65 M €1.28 M €826 tis. €611 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-28 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 5/1000239440 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Konateľ
JUDr. Miroslav Santus
Od 2018-11-26
MM
Konateľ
Miroslav Miklovič
Od 2018-11-26
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Miroslav Santus
Od 2022-01-22
Do 2022-09-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Miroslav Miklovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-22 2022-09-26
JUDr. Miroslav Santus Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-12-06 2022-01-21
Miroslav Miklovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-12-06 2022-01-21
JUDr. Lucia Santusová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-12-17 2018-12-05
JUDr. Lucia Santusová Konateľ 2013-12-03 2018-12-05
JUDr. Lucia Santusová Konateľ 2013-12-03 2018-11-26
Mgr. Peter Kavulič Konateľ 2011-06-29 2013-12-03
Mgr. Peter Kavulič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-29 2013-12-16
Mgr. Peter Kavulič Konateľ 2011-06-29 2013-12-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tabaková s.r.o.RPO
Sídlo
Rybáreň 6837/4
Vznik
2011-06-29 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46257012RPO
DIČ
2023304327FS
IČ DPH
SK2023304327 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005182978511FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46257012/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46257012/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46257012",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.