AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 VF GROUP a.s.

  • IČO44506236
  • DIČ2820000612
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2008, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-17k €
Čistý zisk · 2024
83k €
Aktíva spolu
6.77mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 2 000 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2008
· 18 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 620 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 34 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -17k € 83k € 6.77 mil. € RUZ závierka
2023 -21k € 840k € 6.55 mil. € RUZ závierka
2022 -16k € 2.7 mil. € 5.67 mil. € RUZ závierka
2021 -9 044 € 406k € 4.05 mil. € RUZ závierka
2020 -7 845 € 658k € 3.6 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby
EBITDA-17 tis. €-21 tis. €-16 tis. €-9 tis. €-8 tis. €-8 tis. €
EBITDA marža
Čistý zisk83 tis. €840 tis. €2.70 M €406 tis. €658 tis. €452 tis. €
Aktíva spolu6.77 M €6.55 M €5.67 M €4.05 M €3.60 M €2.50 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Člen dozorného orgánu
Diana Šípošová
Od 2025-01-26
JM
Predseda predstavenstva
JUDr. Miroslav Santus
Od 2025-01-26
LS
Podpredseda predstavenstva
Lucia Santusová
Od 2025-01-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Margita Gagačová Člen dozorného orgánu 2025-01-26
Tomáš Bilik Člen dozorného orgánu 2025-01-26
JUDr. Lucia Santusová Podpredseda predstavenstva 2021-02-27 2025-02-04
JUDr. Lucia Santusová Podpredseda predstavenstva 2021-02-27 2025-01-25
Tomáš Bilik Člen dozorného orgánu 2021-02-27 2025-01-25
Tomáš Bilik Člen dozorného orgánu 2021-02-27 2025-02-04
Ing. Margita Gagačová Člen dozorného orgánu 2020-07-23 2025-02-04
Ing. Margita Gagačová Člen dozorného orgánu 2020-07-23 2025-01-25
JUDr. Lucia Santusová Člen dozorného orgánu 2020-07-23 2021-02-26

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VF GROUP a.s.RPO
Sídlo
Rybáreň 6837/4
Vznik
2008-12-23 · 18 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
44506236RPO
DIČ
2820000612FS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 2 000 € celková hodnota 2025-05-26 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-05-26 "JESEŇ ŽIVOTA", Zariadenie sociálnych služieb Levice Darovacia zmluva 2 000 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VF GROUP a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/44506236/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/44506236/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "44506236",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →