SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DMS - INVEST s. r. o.
- IČO46244328
- DIČ2023307033
- IČ DPHSK2023307033
- NACE9112
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Bratislava - mestská časť Dúbravka, SK. Pôsobí v odvetví 9112, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
843k €
↘ -16.2% YoY
EBITDA · 2025
109k €
Čistý zisk · 2025
16k €
Aktíva spolu
1.2mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 148k €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 843k € | 109k € | 16k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.01 mil. € | 111k € | 7 686 € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 888k € | 88k € | 2 773 € | 1.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 395k € | 50k € | 7 619 € | 1.08 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 309k € | 44k € | 7 344 € | 596k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 843 tis. € | 1.01 M € | 888 tis. € | 395 tis. € | 309 tis. € | 249 tis. € |
| EBITDA | 109 tis. € | 111 tis. € | 88 tis. € | 50 tis. € | 44 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA marža | 12.9 % | 11 % | 9.9 % | 12.6 % | 14.2 % | 12.6 % |
| Čistý zisk | 16 tis. € | 8 tis. € | 3 tis. € | 8 tis. € | 7 tis. € | -6 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.20 M € | 1.17 M € | 1.29 M € | 1.08 M € | 596 tis. € | 244 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Varga
IM
Konateľ
Ing. Martin Varga
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Varga
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Erik Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-18 | 2019-05-13 |
| Erik Sokol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-15 | 2014-01-17 |
| Erik Sokol | Konateľ | 2011-07-15 | 2014-01-17 |
| Ing. Martin Varga | Konateľ | 2011-07-15 | 2015-02-19 |
| Ing. Martin Varga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-07-15 | 2015-02-19 |
| Mgr. Erik Sokol | Konateľ | 2011-07-15 | 2019-05-13 |
| Mgr. Erik Sokol | Konateľ | 2011-07-15 | 2019-04-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Martin Varga
Martin Varga
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
DMS - INVEST s. r. o.RPO
Sídlo
Drobného 3208/27
Vznik
2011-07-15 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46244328RPO
DIČ
2023307033FS
IČ DPH
SK2023307033 · aktívneFS
NACE
9112
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Dúbravka
Krajina
SK
IBAN
SK4311000000002920860723FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-27 | Slovenská agentúra životného prostredia | Kúpna zmluva | 70k € |
| 2025-03-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 20k € |
| 2024-03-13 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 19k € |
| 2023-03-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 17k € |
| 2022-03-16 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 16k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DMS - INVEST s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46244328/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46244328/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46244328", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →