SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DMS-GROUP s.r.o.

  • IČO45910774
  • DIČ2023147896
  • NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Bratislava - mestská časť Dúbravka, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom vlast.nehnuteľ..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1 377 € Zisk 632 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1 377 €
EBITDA · 2025
1 056 €
Čistý zisk · 2025
632 €
Aktíva spolu
995 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 499.85100000000006 999.7020000000001 2k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1 377 € 1 056 € 632 € 995 € RUZ závierka
2024 -424 € 163 € RUZ závierka
2023 -84 € 147 € RUZ závierka
2022 -84 € 231 € RUZ závierka
2021 -146 € -230 € 215 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1 tis. €
EBITDA1 tis. €-146 €-2 tis. €
EBITDA marža76.7 %
Čistý zisk632 €-424 €-84 €-84 €-230 €-2 tis. €
Aktíva spolu995 €163 €147 €231 €215 €145 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Martin Varga
Od 2010-11-30
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Mária Kurucová
Od 2019-01-24
Do 2020-06-05
PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Helena Kurucová
Od 2018-11-16
Do 2019-01-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Helena Kurucová Konateľ 2018-10-16 2019-01-23
PhDr. Mária Kurucová Konateľ 2018-10-16 2020-06-05
PhDr. Mária Kurucová Konateľ 2018-10-16 2019-12-20
PaedDr. Helena Kurucová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-03-27 2018-11-15
PaedDr. Helena Kurucová Konateľ 2014-02-19 2018-10-16
PaedDr. Helena Kurucová Konateľ 2014-02-19 2018-11-15
Mgr. Erik Sokol Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-11-26 2021-04-22
Erik Sokol Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-11-30 2013-11-25
Erik Sokol Konateľ 2010-11-30 2013-11-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DMS-GROUP s.r.o.RPO
Sídlo
Drobného 3208/27
Vznik
2010-11-30 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45910774RPO
DIČ
2023147896FS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Dúbravka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DMS-GROUP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45910774/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45910774/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45910774",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →