SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGRO SERVICE s.r.o.

  • IČO46225081
  • DIČ2023283207
  • IČ DPHSK2023283207
  • NACE4621 · Veľkoobchod s obilím

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Trstice, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s obilím.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.42mil. €
↘ -6.1% YoY
EBITDA · 2024
402k €
Čistý zisk · 2024
239k €
Aktíva spolu
2.24mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 90 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 5M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.42 mil. € 402k € 239k € 2.24 mil. € RUZ závierka
2023 4.71 mil. € 333k € 182k € 2.22 mil. € RUZ závierka
2022 4.88 mil. € 402k € 248k € 1.96 mil. € RUZ závierka
2021 3.56 mil. € 305k € 204k € 1.56 mil. € RUZ závierka
2020 2.81 mil. € 116k € 77k € 1.17 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.42 M €4.71 M €4.88 M €3.56 M €2.81 M €2.01 M €
EBITDA402 tis. €333 tis. €402 tis. €305 tis. €116 tis. €118 tis. €
EBITDA marža9.1 %7.1 %8.2 %8.6 %4.1 %5.9 %
Čistý zisk239 tis. €182 tis. €248 tis. €204 tis. €77 tis. €79 tis. €
Aktíva spolu2.24 M €2.22 M €1.96 M €1.56 M €1.17 M €566 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Iveta Sándorová
Od 2024-04-09
TS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Sándor
Od 2022-05-18
TS
Konateľ
Tomáš Sándor
Od 2016-05-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Iveta Sándorová Konateľ 2013-04-19
Tomáš Sándor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-06-17 2022-05-17
Ing. Mária Vargová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-04-10 2016-06-16
Ing. Mária Vargová Konateľ 2014-03-25 2016-05-27
Ing. Mária Vargová Konateľ 2014-03-25 2016-06-16
Ing. Július Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-05-10 2014-04-09
Iveta Sándorová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-05-10 2024-04-08
Ing. Július Varga Konateľ 2013-04-19 2014-04-09
Ing. Július Varga Konateľ 2013-04-19 2014-03-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRO SERVICE s.r.o.RPO
Sídlo
527
Vznik
2011-06-14 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46225081RPO
DIČ
2023283207FS
IČ DPH
SK2023283207 · aktívneFS
NACE
4621 · Veľkoobchod s obilím
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trstice
Krajina
SK
IBAN
SK2602000000004343078158FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO SERVICE s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46225081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46225081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46225081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →