SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BATIR SK s.r.o.
- IČO46218521
- DIČ2023279390
- IČ DPHSK2023279390
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Piešťany, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · transport-land
Tržby · 2024
12.14 mil. €
Zisk 1 mil. €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
12.14mil. €
↗ +78.7% YoY
EBITDA · 2024
1.79mil. €
Čistý zisk · 2024
1mil. €
Aktíva spolu
6.17mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.14 mil. € | 1.79 mil. € | 1 mil. € | 6.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 6.8 mil. € | 1.37 mil. € | 640k € | 4.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.61 mil. € | 869k € | 454k € | 3.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.86 mil. € | 480k € | 208k € | 2.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.51 mil. € | 450k € | 223k € | 2.09 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 12.14 M € | 6.80 M € | 3.61 M € | 1.86 M € | 1.51 M € | 2.10 M € |
| EBITDA | 1.79 M € | 1.37 M € | 869 tis. € | 480 tis. € | 450 tis. € | 590 tis. € |
| EBITDA marža | 14.7 % | 20.1 % | 24.1 % | 25.8 % | 29.7 % | 28.1 % |
| Čistý zisk | 1.00 M € | 640 tis. € | 454 tis. € | 208 tis. € | 223 tis. € | 275 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.17 M € | 4.71 M € | 3.14 M € | 2.44 M € | 2.09 M € | 1.93 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ion Batir
IB
Konateľ
Ion Batir
IB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ion Batir
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ion Batir | Konateľ | 2011-06-09 | 2023-01-25 |
| Ion Batir | Konateľ | 2011-06-09 | 2023-02-06 |
| Ion Batir | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-06-09 | 2023-01-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
BATIR SK s.r.o.RPO
Sídlo
Teplická 2288/58
Vznik
2011-06-09 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46218521RPO
DIČ
2023279390FS
IČ DPH
SK2023279390 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Piešťany
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000002897342054FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Piešťany | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
BATIR SK s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/46218521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/46218521/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "46218521", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →