SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VEGA CAMION, s.r.o.

  • IČO00633208
  • DIČ2020591617
  • IČ DPHSK2020591617
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1991, so sídlom v Martin, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.53 mil. € Zisk 15k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.53mil. €
↗ +4.1% YoY
EBITDA · 2024
492k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
3.41mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1991
· 35 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.53 mil. € 492k € 15k € 3.41 mil. € RUZ závierka
2023 2.43 mil. € 479k € 47k € 3.72 mil. € RUZ závierka
2022 2.99 mil. € 452k € 91k € 3.38 mil. € RUZ závierka
2021 2.5 mil. € 299k € 18k € 3.04 mil. € RUZ závierka
2020 2.45 mil. € 366k € 112k € 2.48 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.53 M €2.43 M €2.99 M €2.50 M €2.45 M €2.77 M €
EBITDA492 tis. €479 tis. €452 tis. €299 tis. €366 tis. €370 tis. €
EBITDA marža19.4 %19.7 %15.1 %12 %15 %13.4 %
Čistý zisk15 tis. €47 tis. €91 tis. €18 tis. €112 tis. €32 tis. €
Aktíva spolu3.41 M €3.72 M €3.38 M €3.04 M €2.48 M €2.34 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Radovan Kováč
Od 2022-02-03
RK
Konateľ
Radovan Kováč
Od 2010-09-09
FK
Konateľ
František Kováč
Od 2017-06-30
Do 2017-06-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
František Kováč Konateľ 2016-11-30 2017-06-29
František Kováč Konateľ 2010-09-21 2016-11-29
Radovan Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-09-21 2022-02-02
František Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-13 2017-06-29
František Kováč jednateľ 2007-04-13 2010-09-20
František Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1992-01-06 2007-04-12
František Kováč jednateľ 1992-01-06 2007-04-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Radovan Kováč
od 2023-10-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VEGA CAMION, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica E. T. Böhma 5
Vznik
1991-02-13 · 35 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
00633208RPO
DIČ
2020591617FS
IČ DPH
SK2020591617 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Martin
Krajina
SK
IBAN
SK2411000000002927370444FS
Bankové účty
5 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-08-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, Martin Dohoda o poskytnutífinančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci projektu XXI 16k €
2022-08-16 Mesto Martin Zmluva o budúcej zmluve o zriadení vecného bremena k nehnuteľnosti ,,Výrobňa betónových zmesí, VEGA CAMION, s.r.o." 0 €
2020-06-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Martin Dohoda o poskytnutí FP v rámci NP "Prvá pomoc" opatr.3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VEGA CAMION, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/00633208/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/00633208/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "00633208",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →