SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PASTIS, s.r.o.

  • IČO46076964
  • DIČ2023214226
  • IČ DPHSK2023214226
  • NACE5630 · Služby pohostinstiev

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2011, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
290k €
↘ -18.4% YoY
EBITDA · 2024
30k €
Čistý zisk · 2024
18k €
Aktíva spolu
225k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2011
· 15 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 133k 265k 402k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 290k € 30k € 18k € 225k € RUZ závierka
2023 356k € 74k € 53k € 203k € RUZ závierka
2022 365k € 40k € 16k € 174k € RUZ závierka
2021 281k € 48k € 24k € 130k € RUZ závierka
2020 229k € 28k € 9 768 € 109k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby290 tis. €356 tis. €365 tis. €281 tis. €229 tis. €275 tis. €
EBITDA30 tis. €74 tis. €40 tis. €48 tis. €28 tis. €38 tis. €
EBITDA marža10.3 %20.7 %10.9 %17 %12.2 %13.7 %
Čistý zisk18 tis. €53 tis. €16 tis. €24 tis. €10 tis. €25 tis. €
Aktíva spolu225 tis. €203 tis. €174 tis. €130 tis. €109 tis. €151 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zuzana Križanovičová
Od 2022-08-25
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Pavlík
Od 2022-08-25
IZ
Konateľ
Ing. Zuzana Križanovičová
Od 2011-03-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marián Pavlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-18 2022-08-24
JUDr. Ľubomír Klčo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-09 2017-12-08
Marián Pavlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-03-09 2022-05-17
JUDr. Ľubomír Klčo Konateľ 2017-01-12 2017-12-08
JUDr. Ľubomír Klčo Konateľ 2017-01-12 2017-10-23
Marián Pavlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-02-22 2017-03-08
Ing. Zuzana Križanovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-03-19 2022-08-24
Bc. Zuzana Križanovičová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-03-05 2013-03-18
Bc. Zuzana Križanovičová Konateľ 2011-03-05 2013-03-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PASTIS, s.r.o.RPO
Sídlo
Trojičné námestie 6
Vznik
2011-03-05 · 15 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
46076964RPO
DIČ
2023214226FS
IČ DPH
SK2023214226 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK1711000000002949025529FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-12-08 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava Dodatok č. 1 k DOHODE číslo: 20/08/54E/318 o poskytnutí finančného príspevku – Opatrenie č. 1 v rámci projektu „Prvá pomoc“ 0 €
2020-04-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava D O H O D A číslo: 20/08/54E/318 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PASTIS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/46076964/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/46076964/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "46076964",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →