SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CARGO CARE, s.r.o.
- IČO44653557
- DIČ2022778307
- IČ DPHSK2022778307
- NACE5226
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví 5226.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
2.05 mil. €
Zisk 69k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.05mil. €
↗ +10.3% YoY
EBITDA · 2024
106k €
Čistý zisk · 2024
69k €
Aktíva spolu
909k €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.05 mil. € | 106k € | 69k € | 909k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.85 mil. € | 320k € | 244k € | 514k € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.08 mil. € | 246k € | 176k € | 573k € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.56 mil. € | 151k € | 113k € | 774k € | RUZ závierka |
| 2020 | 3.71 mil. € | 86k € | 61k € | 807k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.05 M € | 1.85 M € | 4.08 M € | 4.56 M € | 3.71 M € | 4.60 M € |
| EBITDA | 106 tis. € | 320 tis. € | 246 tis. € | 151 tis. € | 86 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 5.2 % | 17.3 % | 6 % | 3.3 % | 2.3 % | 0.8 % |
| Čistý zisk | 69 tis. € | 244 tis. € | 176 tis. € | 113 tis. € | 61 tis. € | 26 tis. € |
| Aktíva spolu | 909 tis. € | 514 tis. € | 573 tis. € | 774 tis. € | 807 tis. € | 390 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Mário Križanovič
IM
Konateľ
Ing. Mário Križanovič
IZ
Konateľ
Ing. Zuzana Križanovičová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Ľubomír Klčo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-08-06 | 2017-03-07 |
| Ing. Mário Križanovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2022-08-23 |
| Ing. Mário Križanovič | Konateľ | 2009-02-20 | 2012-06-25 |
| Ing. Mário Križanovič | Konateľ | 2009-02-20 | 2012-07-04 |
| JUDr. Ľubomír Klčo | Konateľ | 2009-02-20 | 2017-01-12 |
| JUDr. Ľubomír Klčo | Konateľ | 2009-02-20 | 2017-03-07 |
| Ľubomír Klčo | Konateľ | 2009-02-20 | 2011-08-05 |
| Ľubomír Klčo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-02-20 | 2011-08-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
CARGO CARE, s.r.o.RPO
Sídlo
Trojičné námestie 6
Vznik
2009-02-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44653557RPO
DIČ
2022778307FS
IČ DPH
SK2022778307 · aktívneFS
NACE
5226
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002945023040FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CARGO CARE, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44653557/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44653557/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44653557", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →