AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 Warcun, a. s.

  • IČO45669678
  • DIČ2023190202
  • IČ DPHSK2023190202
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Akciová spoločnosť, registrovaná 2010, so sídlom v Vrakúň, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 94/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 768k € Zisk 138k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
768k €
↗ +302.7% YoY
EBITDA · 2025
333k €
Čistý zisk · 2025
138k €
Aktíva spolu
7.21mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
4
Σ 0 €
Kredit
A+· 94/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
94 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 457k 914k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 768k € 333k € 138k € 7.21 mil. € RUZ závierka
2024 191k € 32k € -241k € 7.4 mil. € RUZ závierka
2023 1.26 mil. € 332k € 73k € 5.56 mil. € RUZ závierka
2022 1.19 mil. € -306k € -487k € 6.12 mil. € RUZ závierka
2021 826k € -77k € -249k € 5.77 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby768 tis. €191 tis. €1.26 M €1.19 M €826 tis. €873 tis. €
EBITDA333 tis. €32 tis. €332 tis. €-306 tis. €-77 tis. €125 tis. €
EBITDA marža43.4 %16.8 %26.4 %-25.8 %-9.3 %14.4 %
Čistý zisk138 tis. €-241 tis. €73 tis. €-487 tis. €-249 tis. €-46 tis. €
Aktíva spolu7.21 M €7.40 M €5.56 M €6.12 M €5.77 M €6.37 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ÉN
Člen dozorného orgánu
Éva Nagyvendégi
Od 2018-12-01
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Monika Nagyová
Od 2018-12-01
RV
predseda predstavenstva
Réka Világi
Od 2018-12-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
PhDr. Renáta Hanuliaková Člen dozorného orgánu 2010-11-06
Ing. Ingrid Szabóová podpredseda predstavenstva 2018-12-01 2022-12-30
Ing. Ingrid Szabóová podpredseda predstavenstva 2018-12-01 2022-12-12
Denisa Holocsiová Člen dozorného orgánu 2016-03-08 2018-11-30
Denisa Holocsiová Člen dozorného orgánu 2016-03-08 2018-12-01
Réka Világi - predseda Člen dozorného orgánu 2015-07-30 2016-03-18
Réka Világi - predseda Člen dozorného orgánu 2015-07-30 2016-03-08
Alžbeta Ráczová Člen dozorného orgánu 2014-12-16 2018-11-30
Alžbeta Ráczová Člen dozorného orgánu 2014-12-16 2018-12-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Oszkár Világi
od 2023-05-25
Oszkár Világi
od 2019-06-19 · do 2023-05-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Warcun, a. s.RPO
Sídlo
Dvojrad 333
Vznik
2010-11-06 · 16 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
45669678RPO
DIČ
2023190202FS
IČ DPH
SK2023190202 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vrakúň
Krajina
SK
IBAN
SK2111000000002920846569FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-01-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-04-30 Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky Zmluva o poskytovaní služieb 17k €
2026-01-30 Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. ZMLUVA č.: 2/1000242440 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou 0 €
2022-11-25 Obec Vrakúň Zmluva o bezodplatnom prevode 2022 - Dodatok č.2 0 €
2022-10-14 Obec Vrakúň Zmluva o bezodplatnom prevode 2022 - Dodatok č.1 0 €
2022-10-12 Obec Vrakúň Zmluva o bezodplatnom prevode 2022 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Warcun, a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45669678/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45669678/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45669678",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →