SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GRAPP s.r.o.
- IČO45377235
- DIČ2022977143
- IČ DPHSK2022977143
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2010, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 7020.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
521k €
Zisk 2 652 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
521k €
↗ +117.6% YoY
EBITDA · 2024
533k €
Čistý zisk · 2024
2 652 €
Aktíva spolu
3.55mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2010
· 16 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 521k € | 533k € | 2 652 € | 3.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 239k € | 273k € | 15k € | 4.53 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 123k € | 32k € | 3 933 € | 3 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 47k € | 22k € | -4 191 € | 1.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 56k € | 1 192 € | 1 € | 1.49 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 521 tis. € | 239 tis. € | 123 tis. € | 47 tis. € | 56 tis. € | 31 tis. € |
| EBITDA | 533 tis. € | 273 tis. € | 32 tis. € | 22 tis. € | 1 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 102.5 % | 114.1 % | 25.8 % | 47.4 % | 2.1 % | 34.4 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 15 tis. € | 4 tis. € | -4 tis. € | 1 € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.55 M € | 4.53 M € | 3.00 M € | 1.80 M € | 1.49 M € | 1.39 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Lupták
IM
Konateľ
Ing. Milan Lupták
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Milan Lupták
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Bc. Peter Figura | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-24 | 2014-12-03 |
| Bc. Peter Figura | Konateľ | 2014-06-10 | 2014-12-03 |
| Bc. Peter Figura | Konateľ | 2014-06-10 | 2014-11-10 |
| Ing. Milan Lupták | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-09-25 | 2014-06-23 |
| Ing. Milan Lupták | Konateľ | 2012-09-20 | 2014-06-09 |
| Ing. Milan Lupták | Konateľ | 2012-09-20 | 2014-06-23 |
| Imrich Gvušč | Konateľ | 2010-01-30 | 2012-09-19 |
| Imrich Gvušč | Konateľ | 2010-01-30 | 2012-09-24 |
| Imrich Gvušč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-30 | 2012-09-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
GRAPP s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Urpínom 21
Vznik
2010-01-30 · 16 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45377235RPO
DIČ
2022977143FS
IČ DPH
SK2022977143 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK6411000000002943003505FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GRAPP s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45377235/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45377235/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45377235", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →