SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FENESTRA Sk, spol. s r.o.
- IČO36521451
- DIČ2020145963
- IČ DPHSK2020145963
- NACE2512 · Výroba kovových dverí
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Zlaté Moravce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kovových dverí, 7 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
24.59 mil. €
Zisk 99k €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
24.59mil. €
↘ -15.5% YoY
EBITDA · 2024
873k €
Čistý zisk · 2024
99k €
Aktíva spolu
13.26mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
7
Σ 421k €
EU projekty
1
Σ 142k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
11 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.59 mil. € | 873k € | 99k € | 13.26 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 29.11 mil. € | 752k € | 173k € | 16.57 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 29.59 mil. € | 748k € | 111k € | 14.05 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 19.5 mil. € | 371k € | 44k € | 15.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 19.18 mil. € | 407k € | 6 514 € | 11.8 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24.59 M € | 29.11 M € | 29.59 M € | 19.50 M € | 19.18 M € | 19.87 M € |
| EBITDA | 873 tis. € | 752 tis. € | 748 tis. € | 371 tis. € | 407 tis. € | 215 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 2.6 % | 2.5 % | 1.9 % | 2.1 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 99 tis. € | 173 tis. € | 111 tis. € | 44 tis. € | 7 tis. € | -98 tis. € |
| Aktíva spolu | 13.26 M € | 16.57 M € | 14.05 M € | 15.25 M € | 11.80 M € | 13.32 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IŠ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Štefan Laktiš
IE
Konateľ
Ing. Erik Koller
IM
Konateľ
Ing. Milan Lupták
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Laktiš | Konateľ | 2007-09-12 | — |
| Ing. Jozef Pavol | Konateľ | 2019-05-17 | 2019-05-07 |
| Ing. Jozef Pavol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2013-05-15 | 2019-05-16 |
| Ing. Jozef Pavol | Konateľ | 2013-05-15 | 2019-05-16 |
| Ilijana Anri Pavolová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-04-18 | 2019-05-16 |
| Ing. Štefan Laktiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-09-12 | 2021-11-29 |
| Ing. Jozef Pavol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-18 | 2013-05-14 |
| Ing. Štefan Laktiš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-02-18 | 2007-09-11 |
| Ing. Jozef Pavol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2000-11-21 | 2004-02-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Milan Lupták
Štefan Laktiš
Milan Lupták
Jozef Pavol
Ilijana Anri Pavolová
Štefan Laktiš
Jozef Pavol
Iliana Anri Pavolová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FENESTRA Sk, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 17
Vznik
1997-07-07 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36521451RPO
DIČ
2020145963FS
IČ DPH
SK2020145963 · aktívneFS
NACE
2512 · Výroba kovových dverí
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Zlaté Moravce
Krajina
SK
IBAN
SK0530000000000000283127FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-12-16 | Univerzita Komenského v Bratislave, Šafárikovo nám. č. 6, 818 06 Bratislava | Dodatok č. 3 k zmluve o dielo č. 5-10-125 uzatvorenej podľa § 536 a násl. Zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov_Zastrešenie átria a rekonštrukcia fasády Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, Gondova 2 | 2.46 mil. € |
| 2011-07-16 | Univerzita Komenského v Bratislave | Dodatok č.2 k zmluve o dielo č. 5-10-125 | 2.43 mil. € |
| 2011-03-02 | Univerzita Komenského v Bratislave | Dodatok č.1 k Zmluve o dielo č. 5-10-125 | 2.43 mil. € |
| 2023-03-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 211k € |
| 2026-03-17 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 123k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FENESTRA Sk, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36521451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36521451/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36521451", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →