🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Rača · SK
www.novamarianka.sk, s. r. o.
IČO45320306DIČ2022948004IČ DPHSK2022948004NACE6831 · Realitné kancelárieEST.2009 · 17r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 34 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
EBITDA · 2024
-4 589 €
Čistý zisk · 2024
-23k €
Aktíva spolu
553k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
34 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
www.novamarianka.sk, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -4 589 € | -23k € | 553k € | RUZ závierka |
| 2023 | 53k € | 22k € | 2 150 € | 645k € | RUZ závierka |
| 2022 | 556 € | -30k € | -55k € | 746k € | RUZ závierka |
| 2021 | 214k € | 33k € | 5 497 € | 912k € | RUZ závierka |
| 2020 | 689k € | -39k € | -64k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | 53 tis. € | 556 € | 214 tis. € | 689 tis. € | 328 tis. € |
| EBITDA | -5 tis. € | 22 tis. € | -30 tis. € | 33 tis. € | -39 tis. € | 39 tis. € |
| EBITDA marža | — | 41.4 % | -5373.2 % | 15.4 % | -5.6 % | 11.9 % |
| Čistý zisk | -23 tis. € | 2 tis. € | -55 tis. € | 5 tis. € | -64 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 553 tis. € | 645 tis. € | 746 tis. € | 912 tis. € | 1.05 M € | 1.47 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-08-08 | Obec Marianka | Zmluva o zriadení vecných bremien v prospech tretej osoby "Marianka, IBV Vinohrady" | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Samuel Miškóci
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Miškóci
IP
Konateľ
Ing. Peter Miškóci
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Hasoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-24 | 2024-11-26 |
| Ing. Peter Miškóci | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-18 | 2022-08-09 |
| Ing. Peter Miškóci | Konateľ | 2009-12-18 | 2024-11-26 |
| Ing. Samuel Miškóci | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-18 | 2022-08-23 |
| Peter Hasoň | Konateľ | 2009-12-18 | 2016-05-24 |
| Peter Hasoň | Konateľ | 2009-12-18 | 2016-06-21 |
| Peter Hasoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-18 | 2022-05-23 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
www.novamarianka.sk, s. r. o.RPO
Sídlo
Námestie Andreja Hlinku 3
Vznik
2009-12-18 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45320306RPO
DIČ
2022948004FS
IČ DPH
SK2022948004 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Rača
Krajina
SK
IBAN
SK5111000000002922830552FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/45320306/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/45320306/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "45320306", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.