🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
K.M.T. Trading spol. s r. o. v konkurze
IČO35685026DIČ2020323195NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.1996 · 30r.
Compliance · Zakázaná spoluprácaKredit · F · 0/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál. Neonboardovať bez právneho schválenia.
Prečo? V konkurze
BonitaF · 0/100
F
0/100
Kritické riziko · iba na predplatbu.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Čistý zisk · 2024
0 €
Aktíva spolu
0 €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
1996
· 30 rokov
Tato firma je v konkurze. Nové obchodné vzťahy sú výrazne obmedzené; pred uzatvorením zmluvy konzultuj s insolvenčným správcom.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Konkurz
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
531 €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
60
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
K.M.T. Trading spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2023 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2022 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
| 2021 | — | — | 0 € | 0 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | — | — |
| EBITDA | — | — | — | — |
| EBITDA marža | — | — | — | — |
| Čistý zisk | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Aktíva spolu | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Samuel Miškóci
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Bobro
II
Konateľ
Ing. Igor Bobro
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Samuel Miškóci | Konateľ | 2010-09-27 | 2013-02-22 |
| Ing. Samuel Miškóci | Konateľ | 2010-09-27 | 2012-12-06 |
| Ing. Peter Miškóci | Konateľ | 2006-09-08 | 2006-07-03 |
| Ing. Igor Bobro | Konateľ | 2006-07-03 | 2010-09-06 |
| Ing. Igor Bobro | Konateľ | 2006-07-03 | 2010-09-10 |
| Ing. Ivan Bobro | Konateľ | 2006-07-03 | 2016-04-13 |
| Ing. Marcela Miškóciová | Konateľ | 2006-07-03 | 2010-09-27 |
| Ing. Marcela Miškóciová | Konateľ | 2006-07-03 | 2010-10-07 |
| Ing. David Pešek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-08-18 | 2006-09-07 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2024-08-12
Mestký súd Bratislava III v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K.M.T. Trading spol. s.r.o., so sídlom Bajkalská 11, 821 02 Bratislava, IČO: 35 685 026, správcom ktorého je: KONRES k.s., so sídlom kancelárie Štefánikova 8, 811 05 Bratislava, IČO: 47 249 005, zn. správcu: S 1651, o návrhu správcu na vylúčenie majetku zo súpisu všeobecnej podstaty, takto
bankruptcy
2019-11-21
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok dlžníka: KM.T. Trading spol. s. r. o., so sídlom Bajkalská 11, 821 02 Bratislava, IČO: 35 685 026, správcom ktorého je KONRES k. s., so sídlom kancelárie Štefánikova 8, 811 05 Bratislava, zn. správcu: S 1651, o návrhu obchodnej spoločnosti Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005 namiesto pôvodného veriteľa: Sociálna poisťovňa, a.s., so sídlom ul 29. augusta č 8 a 10, 813 63
bankruptcy
2019-09-20
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K.M.T. Trading spol. s. r. o., so sídlom Bajkalská 11, 821 02 Bratislava, IČO: 35 685 026, správcom ktorého je KONRES k. s., so sídlom kancelárie Štefánikova 8, 811 05 Bratislava, zn. správcu: S 1651, o návrhu obchodnej spoločnosti Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na vstup do konkurzného konania,
bankruptcy
2017-06-30
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu K.M.T. Trading spol. s. r. o., so sídlom Bajkalská 11, 821 02 Bratislava, IČO: 35 685 026, správcom ktorého je KONRES k. s., so sídlom kancelárie Štefánikova 8, 811 05 Bratislava, zn. správcu: S 1651, rozhodol uznesením č. k. 8K/25/2016-149 zo dňa 23. 05. 2017 o vstupe veriteľa: Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, do konkurzného konania namiesto pôvodného verite
bankruptcy
2017-05-23
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: K.M.T. Trading spol. s. r. o., so sídlom Bajkalská 11, 821 02 Bratislava, IČO: 35 685 026, správcom ktorého je KONRES k. s., so sídlom kancelárie Štefánikova 8, 811 05 Bratislava, zn. správcu: S 1651, o návrhu obchodnej spoločnosti Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, 814 99 Bratislava, IČO: 35 776 005, na vstup do konkurzného konania
bankruptcy
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
K.M.T. Trading spol. s r. o.RPO
Sídlo
Bajkalská 11
Vznik
1996-02-27 · 30 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
35685026RPO
DIČ
2020323195FS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/35685026/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/35685026/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "35685026", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.