SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 B-Trade plus s.r.o.

  • IČO45240361
  • DIČ2022926543
  • IČ DPHSK2022926543
  • NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 54/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.46mil. €
↗ +131.3% YoY
EBITDA · 2024
396k €
Čistý zisk · 2024
278k €
Aktíva spolu
2.1mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 48k €
Kredit
D· 54/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 1 291 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
D
54 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 529k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.46 mil. € 396k € 278k € 2.1 mil. € RUZ závierka
2023 629k € 131k € 88k € 1.01 mil. € RUZ závierka
2022 328k € 72k € 53k € 214k € RUZ závierka
2021 24k € -13k € -23k € 176k € RUZ závierka
2020 94k € 96k € 79k € 268k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.46 M €629 tis. €328 tis. €24 tis. €94 tis. €7 tis. €
EBITDA396 tis. €131 tis. €72 tis. €-13 tis. €96 tis. €-3 tis. €
EBITDA marža27.2 %20.8 %21.8 %-55.6 %102.2 %-44.8 %
Čistý zisk278 tis. €88 tis. €53 tis. €-23 tis. €79 tis. €-13 tis. €
Aktíva spolu2.10 M €1.01 M €214 tis. €176 tis. €268 tis. €230 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Blažej Hrubovský
Od 2025-05-14
DH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dávid Hrubovský
Od 2025-05-14
DH
Konateľ
Dávid Hrubovský
Od 2025-05-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Blažej Hrubovský Konateľ 2009-11-05
Radka Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-25 2025-05-13
Radka Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-04-25 2022-05-24
Martin Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-06-25 2019-04-24
Blažej Hrubovský Konateľ 2009-11-05 2025-05-13
Dušan Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-05 2011-06-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dávid Hrubovský
od 2025-05-19
Radka Hrubovský
od 2019-06-17 · do 2025-05-19
Blažej Hrubovský
od 2017-08-03 · do 2025-05-19
Martin Hrubovský
od 2017-08-03 · do 2019-06-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
B-Trade plus s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské Námestie 10/7770
Vznik
2009-11-05 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
45240361RPO
DIČ
2022926543FS
IČ DPH
SK2022926543 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4902000000003377309757FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 48k € celková hodnota 2025-05-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-09-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE01378 199k €
2014-03-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. KE01261 50k €
2024-11-25 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2024/00315 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 23k €
2023-11-21 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPP2023/00825 o poskytnutí dotácie na platby poistného v poľnohospodárskej prvovýrobe 22k €
2024-10-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/02410 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 3 588 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B-Trade plus s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/45240361/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/45240361/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "45240361",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →