SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGRO R. H. s.r.o.

  • IČO36589713
  • DIČ2021954539
  • IČ DPHSK2021954539
  • NACE0146 · Chov ošípaných

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Chov ošípaných.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-814 €
Čistý zisk · 2024
-235 €
Aktíva spolu
1.61mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 9382 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 0.0036300000000000004 0.007260000000000001 0.011000000000000001 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -814 € -235 € 1.61 mil. € RUZ závierka
2023 -132 € 607 € 1.69 mil. € RUZ závierka
2022 -778 € 478 € 1.74 mil. € RUZ závierka
2021 -596 € -14k € 1.48 mil. € RUZ závierka
2020 -2 € -831 € 842k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby141 €
EBITDA-814 €-132 €-778 €-596 €-2 €-351 €
EBITDA marža-248.9 %
Čistý zisk-235 €607 €478 €-14 tis. €-831 €-1 tis. €
Aktíva spolu1.61 M €1.69 M €1.74 M €1.48 M €842 tis. €910 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Blažej Hrubovský
Od 2026-02-25
JH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Johana Hrubovská
Od 2026-02-25
JH
Konateľ
Johana Hrubovská
Od 2026-02-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Blažej Hrubovský Konateľ 2005-02-15
Radka HRUBOVSKÝ Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-06-29 2026-02-24
Blažej Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-25 2026-02-24
Radka HRUBOVSKÝ Konateľ 2022-05-23 2026-02-24
Radka HRUBOVSKÝ Konateľ 2022-05-23 2026-02-23
Blažej Hrubovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-07-26 2022-05-24
Radka Kiral - Vargová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-03 2022-06-28
Ľuboslav Roman Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-25 2008-03-13
Ľuboslav Roman Konateľ 2006-10-17 2008-02-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRO R. H. s.r.o.RPO
Sídlo
Karpatské námestie 10A
Vznik
2005-02-15 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36589713RPO
DIČ
2021954539FS
IČ DPH
SK2021954539 · aktívneFS
NACE
0146 · Chov ošípaných
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0502000000004067274653FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRO R. H. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36589713/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36589713/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36589713",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →