SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SIMAC - scrap s.r.o.
- IČO44914849
- DIČ2022870729
- IČ DPHSK2022870729
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2009, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví 2553.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.11mil. €
↘ -21.3% YoY
EBITDA · 2025
-104k €
Čistý zisk · 2025
-134k €
Aktíva spolu
385k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2009
· 17 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.11 mil. € | -104k € | -134k € | 385k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.69 mil. € | 51k € | -1 254 € | 341k € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.39 mil. € | 78k € | 622 € | 418k € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.85 mil. € | 71k € | 21k € | 492k € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.12 mil. € | 150k € | 98k € | 516k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.11 M € | 2.69 M € | 4.39 M € | 4.85 M € | 3.12 M € | 868 tis. € |
| EBITDA | -104 tis. € | 51 tis. € | 78 tis. € | 71 tis. € | 150 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | -4.9 % | 1.9 % | 1.8 % | 1.5 % | 4.8 % | 3 % |
| Čistý zisk | -134 tis. € | -1 tis. € | 622 € | 21 tis. € | 98 tis. € | 565 € |
| Aktíva spolu | 385 tis. € | 341 tis. € | 418 tis. € | 492 tis. € | 516 tis. € | 265 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Králik
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Kapalová
MK
Konateľ
Marián Králik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Miroslava Kapalová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-09-19 | 2022-07-01 |
| Marián Králik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-08-20 | 2022-07-01 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SIMAC - scrap s.r.o.RPO
Sídlo
Bratislavská 44
Vznik
2009-08-20 · 17 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
44914849RPO
DIČ
2022870729FS
IČ DPH
SK2022870729 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
IBAN
SK2209000000005190907465FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SIMAC - scrap s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/44914849/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/44914849/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "44914849", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →